Güç kaynağı cızırtı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

AnonSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Selamunaleyküm, Elimde 6 aylık bir güç kaynağı var. Bu güç kaynağından arada sırada yüksek sesli cızırtılar gelir bir süre sonra geçerdi sonra fark ettimki 10 15 cm yakında duyulur bir cızırtı olduğunu. Fanı sıkıntılıydı düzeltmek için açmıştım sonra geri taktım içindeki devrelere dokunmadan. Sorun olurmu olacak ise ne yapabilirim?
Atabilirsem sesin videosunu atarım.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Bobinlerden gelme ihtimali var.Kaliteli bi marka ise koruma devreleri vardır. pek bi risk yaratmayabilir. Ama en iyisi, madem 6 aylık garantiye verin.

AnonSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Fan ile alakalı değil. Bunu tamir edebilecek kişinin çok iyi elektrik bilgisi olan bi kişi olması lazım. Herkes tamir edemez.
Söktüğünüz için garantisi bitti sanırım. Bence ,ücretli olarak servisine gönderin En doğrusu bu gibi geliyor bana.

AnonSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Fan ile alakalı değil. Bunu tamir edebilecek kişinin çok iyi elektrik bilgisi olan bi kişi olması lazım. Herkes tamir edemez.
Söktüğünüz için garantisi bitti sanırım. Bence ,ücretli olarak servisine gönderin En doğrusu bu gibi geliyor bana.
Ne kadara yaparlar tahmininzce.
NOT: sökmeden öncede sorun vardı artı olarak aldığımız günden beri fanı sıkıntılı sürtünüyor.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Maalesef hiç bi fikrim yok.Servisle irtibat halinde olabilirsiniz. Fiatı öğrenince yaptırıp,yaptırmayacağınıza karar veririsiniz.