Gtx 1050 ile düşük FPS

Bu konuyu okuyanlar

ARALUEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir hevesle aldığım PUBG de Gtx 1050 i7700hq ve 16 gb ramimle nvidiadan performansa önem verip Pubg de çök düşük ile oynuyorum (haliyle pastel boya gibi oluyor) ama bunlara rağmen 20 30 fps arasında gidip geliyor bu normal mi ve benim sistemim önerilen gereksinimlerinin de üstünde fakat böyle bir sorunum var umarım çare bulurum suzlerin yardımı ile şimdilik bb

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bütün sürücüler güncel mi? Nvidia GeForce yüklü mü?

ARALUEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bunlar zaten bildiğim şeyler ve düzenli olarak sürücü güncellemek ve denetleme gibi huylarım vardır.Sormadan da söyleyeyim nvidia ayarlarımda performansa yönelik oynuyorum sırf güzel bir oyun oynayabilmek için ve pubg oynayacağım zaman yüksek performansa alıyorum bilgisayarı son olarak şunu da belirteyim işlemci kullanımım oyunda %40 civarında fakat ekran kartımı %100 kullanmasına rağmen bu problemle karşı karşıyayım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Oyun oynarken pc şarja takılı mı?

ARALUEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bunlar zaten bildiğim şeyler ve düzenli olarak sürücü güncellemek ve denetleme gibi huylarım vardır.Sormadan da söyleyeyim nvidia ayarlarımda performansa yönelik oynuyorum sırf güzel bir oyun oynayabilmek için ve pubg oynayacağım zaman yüksek performansa alıyorum bilgisayarı son olarak şunu da belirteyim işlemci kullanımım oyunda %40 civarında fakat ekran kartımı %100 kullanmasına rağmen bu problemle karşı karşıyayım
Oyun oynarken pc şarja takılı mı?
Evet takılı

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Bilgisayarı yeniden başlat belki düzelir.Darboğaz olabilir mi?

ARALUEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarı yeniden başlat belki düzelir.Darboğaz olabilir mi?
Bilgisayarı yeniden başlattım açtım kapadım vs.
Ayrıca darboğaz yok çünkü işlemci %40 max kullanımda iken ekran kartımı %99 ile 100 arasında kullanırken düşük fps ile oynuyorum 20 30 fps bu arada very lowda zaten oyun ama böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
P
Bilgisayarı yeniden başlattım açtım kapadım vs.
Ayrıca darboğaz yok çünkü işlemci %40 max kullanımda iken ekran kartımı %99 ile 100 arasında kullanırken düşük fps ile oynuyorum 20 30 fps bu arada very lowda zaten oyun ama böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum
Peki diğer oyunlarda nasıl performans veriyor.