Gta5 ps3 limanda casusluk görevi hatası

Bu konuyu okuyanlar

GereksizOyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba gta5 oynuyorum ps3 arayiciliyla fakat trevorun limanda casusluk görevinin son kisminda araya sinematik girdiğinde biliyorsunuz trevor duvara bişey çiziyor bende ise çiziyor sonra sinematik bittiginde plan gözükmüyor ve o görevde takılı kalıyorum lütfen yardım edin

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Bu hata ile ilk defa mı karşılaşıyorsun? Daha önceden bu hatayla karşılaşanlar oyundayken o bölüme gelmeden birkaç görev önce sürekli olarak oyunun telefonu ile save ederek hatayı atlattığını söylüyordu. Düzelmezse oyunu da silip tekrar yüklemen gerekebilir.

GereksizOyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yaptığımda beni en son kayıt aldığım yere atıyor sonra o görevi tekrar yapıyorum yine olmuyo yani görevden önce savemi almam lazım telefondan

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Ben yaptığımda beni en son kayıt aldığım yere atıyor sonra o görevi tekrar yapıyorum yine olmuyo yani görevden önce savemi almam lazım telefondan
Evet görevden önce telefon ile save alıp deneyin.

GereksizOyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki hocam yeni save mi alayım yoksa eski savemi kaydediyim

GereksizOyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam denedim olmadı görevden önce kayit aldım yaptım yine olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam olmadı
Yapacak pek bir şey yok. İsterseniz Rockstar games ile iletişime geçin.

serkaninal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar. Bir kaç youtube videosunun altında okudum göreve başlamadan önce oyunun dilini portekizce olarak değiştirip görevi yapin geçiyor sonra dili degistirirsiniz diyorlar. Henüz denemedim ben de aksam deneyeceğim.

emirctngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar. Bir kaç youtube videosunun altında okudum göreve başlamadan önce oyunun dilini portekizce olarak değiştirip görevi yapin geçiyor sonra dili degistirirsiniz diyorlar. Henüz denemedim ben de aksam deneyeceğim.
Oldumu

Halil İbrahim 096

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben portekizce yaptim bu sefer göreve başlamadan bi duvara atıyor direk wade in evine gireceğim zaman beni bir duvara atıyor yani ykne olmuyir bu sefer de goreve baslayamiyorum

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Herkese merhaba gta5 oynuyorum ps3 arayiciliyla fakat trevorun limanda casusluk görevinin son kisminda araya sinematik girdiğinde biliyorsunuz trevor duvara bişey çiziyor bende ise çiziyor sonra sinematik bittiginde plan gözükmüyor ve o görevde takılı kalıyorum lütfen yardım edin
O Yerde Sorun Vardır Bendede Gta Sa Da Vardı Yenisini İndirmen Lazım