GTA Gizemleri

GTA Gizemleri Araştırmaya Başlayayı Mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

TenoComTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gta gizemleri hakkında bir konu başlatmamı ister misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Hepsini biliyoruz zaten kardeşim.Dağda Yazı,Testereli Katil,Çığlık sesleri vesaire.
Ama yinede sana kalmış.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Farklı içerik olacaksa açın bence.

TenoComTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hepsini biliyoruz zaten kardeşim.Dağda Yazı,Testereli Katil,Çığlık sesleri vesaire.
Ama yinede sana kalmış.
Tek GTA5 olmayacak.Steam üstünde 3'ten tut 5'e kadar GTA var.San Andreas diyorsan gizemler hala tam olarak çözülememiş.

TenoComTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ozaman ilk bilgimi vererek başlayayım...Şimdi hayalet kasabada mezarlık var...Burda bir taşın üstünde Carl -CJ'in ismi-yazdığını görürsünüz.Şimdi ne var bunda diyeceksiniz ama niye orda olduğunu bilen pek yoktur.High Moon görevinde kendi mezarımızı kazdırır ya Tenpenny bunu bizim için koymuştur.Ama plan başarılı omayınca ve Tenpenny ölünce taş orada kalmıştır.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ozaman ilk bilgimi vererek başlayayım...Şimdi hayalet kasabada mezarlık var...Burda bir taşın üstünde Carl -CJ'in ismi-yazdığını görürsünüz.Şimdi ne var bunda diyeceksiniz ama niye orda olduğunu bilen pek yoktur.High Moon görevinde kendi mezarımızı kazdırır ya Tenpenny bunu bizim için koymuştur.Ama plan başarılı omayınca ve Tenpenny ölünce taş orada kalmıştır.
Bende bir tane vereyim.GTA:SA da Los Santos denize açılınca hayalet gemi var.

TenoComTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
GTA:SA'da oyunun bazı görevlerinde Cladue SPEED'i görmek mümkün.Hatta GTAIII'te ezeli düşmanımız olan catalina'yı bile görebiliriz.Orada CJ'ylen sevgili olmak ister ama Cladue ile gitmeye karar verirler,sonra soygun yapar felan falan...
--- Gönderi Güncellendi ---
Sizde eklerseniz mutlu olurum...Böylece herkes kendi bildiğini yazar.Arşiv olur.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
GTA:VC de denizin bazı bölgelerinde taş adamlar var.Mafya Adamların ayaklarına beton döktüğü için ve adamlar boğulup öldükleri için

TenoComTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geciktirdim...GTA'da radyoda olan konuşmaları dinlerseniz(İngiliceniz iyiyse)CJ hakında kötü yorumlar yapıldığını duyarsınız..

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Merhaba bir ara ben bu gizemlerin alayına fena sarmıştım günde saatlerce hepsini yapmaya çalıştım sonra birde baktımki meğerse bir çoğu ek paket sonucu gelen olaylarmış. Örnek mezarlıkda çıkan hayalet, testereli adam, dev ayak, beyaz ayı gibi.
--- Gönderi Güncellendi ---
+ Area bölgesine inen uzaylılar buda bir ekpaket

TenoComTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bunu ilk defa görüyorum :D
Ben Area51'e girmeyi biliyorum.Freeway motosikletini aldıktan sonra havalandırma kapağına gidin orada F tuşuna basın-iyice yaklaştıktan sonra- ve içerideseiniz bir minugun bulabilirsiniz.Dikatlice bakınca Half-Life göndermesi bulabilirsiniz...

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
3 ten tut 5 ne la? çok fazla oyunları varmış gibi. çok istiyorsan yapabilirsin bize soruyorsan yaptığın işten şüpheleniyorsun demektir.

Son mesajlar