GTA 6 için RX 580 yeterli mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rx8

Üyecik
Ekran kartı alacağım ve kısa vadede upgrade etmeyi düşünmüyorum, AMD Radeon RX 580 GTA 6 için yeterli mi :)

morgh1sto

Üyecik
gta 6 minimum sistem gereksinimleri açıklandı mı ki?

Froseth

Asistan
Sistem gereksinimleri açıklanmadığı için cevap veremeyiz.

Emir Aydın

ForeverPower41
1080P de yetecektir.
Şirket çok iyi grafikli bir oyun yapmak istese yapar mı yapar ama istemez,neden çünkü dünya çapında genel olarak GTX 1050 Tİ,GTX 1060,RX 580,RX 570 türü kartlar kullanılıyor.Yani şirket en azından bu kartların minimumda olsa bile oyunu açabilmesi için grafikleri çok iyi yapmaz,ama minumum grafiklerde de oyun oynanılmaz.Tahminimce Orta ayarlarda oynayabilirsin.

Froseth

Asistan
Dediğim gibi fakat @ForeverPower41'in verdiği cevap çok daha mantıklı tahminen yetecektir.

• Beğen
Reactions: rx8

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Hevesinizi kırmak gibi olmasın da günümüzdeki hiçbir sistem oyunu çalıştıramayacaktır açıklamalar kesin ise. :D

morgh1sto

Üyecik
Hevesinizi kırmak gibi olmasın da günümüzdeki hiçbir sistem oyunu çalıştıramayacaktır açıklamalar kesin ise. :D
Hiç bir sistem demiyelim de bence piyasaki orta seviye ekran kartları ile oyunu oynamak mümkün olmıcak bilerek öyle çıkarıcaklar nvidia ile anlaşmalı olarak yaparlar kesin oyunun çıkış tarihinde bi yeni ekran kartı çıkar tertemiz paraya para demezler

Şimdi yedim seni

Profesör
cyberpunk sistem gereksinimleri nasıl ise oda öyle çıkar optimasyonu iyi oyun olursa 1070 ile falan oynanabilir gibi geliyor hiç bir şirket yapmak varken yapmamayı seçmez en kötü war of tanks gibi yapar yüksek grafik istersen fazladan dosya indirmek gibi ama bunu yapmaz onun için ultra için çok yüksek sistem gerekecek ama düşük ayardada açılabilir bir oyun olur.

Şimdi yedim seni

Profesör
Ben pcye çıktığı an alırım açacak sistemi sonra alırız. GTA 6tım var desem yeterli zaten oynabiliyorum dememe gerek yok.

Son düzenleme:
  • Beğen

Emir Aydın

ForeverPower41
Günümüzdeki sistemler ile o oyun oynanmaz gibi laflara çok ta inanmiyorum aslında.Cyberpunk 2077 için de aynısını söylediler bı bakıp göreceğiz.
Bana mantiksiz gelen şu,şimdi her oyunu 1080P Ultra 60 FPS oynatan kartlar nasil olurda yeni çıkan bir oyunu minimum ayarlarda bile acamayacak durumda olur.Yani en azından minimumda açar filan ama oynayamamak çok saçma geliyor bana.

• Beğen

yusufozkan58

Asistan
Bence gayet yeterlidir . Yıllardır kaldırır mı muhabbetleri dönen gta v gt730 la 30fps çalışıyordu 1080p de very low da . Düşününce sadece 2080 in fln min açabileceği bir oyun yapsalar oyunu kaç kişi satın alacak . Bu adamların satış hedefi her bir platformda 10 milyonlar . Tahminimce 2024 gibi çıkar gta 6 ve low ayarlarda oynarsın .

GatsuX

Doçent
bence minimum da çalıştırır baksana adamlar ps5 in çıkmasını bekliyor ayrıca bu aralar rockstar,red dead redemption ile uğraşıyor

rx8

Üyecik
Arkadaşlar elbette oyunun sistem gereksinimleri açıklanmadı, az çok anlarız donanımlardan ama benden daha iyi anlayan donanımcı arkadaşlar bir oyunun yenisi çıktığında öncekiyle ne kadar bir fark olur üç aşağı beş yukarı bilirler. Tahmini olarak hangi ayarlarda oynatır diye sordum. Güzel cevaplar da geldi teşekkürler herkese. Bu arada 2024 e felan çıkarsa o zamana upgrade yaparız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ban yemem heralde espirisine yazmıştım bro😂

Yapma yav olmaz inşallah espirisine yaptık. Kardeşim sende mesajını sil çok dikkat çekmesin dkdjdjdjmdkd

GatsuX

Doçent
Arkadaşlar elbette oyunun sistem gereksinimleri açıklanmadı, az çok anlarız donanımlardan ama benden daha iyi anlayan donanımcı arkadaşlar bir oyunun yenisi çıktığında öncekiyle ne kadar bir fark olur üç aşağı beş yukarı bilirler. Tahmini olarak hangi ayarlarda oynatır diye sordum. Güzel cevaplar da geldi teşekkürler herkese. Bu arada 2024 e felan çıkarsa o zamana upgrade yaparız.

Ban yemem heralde espirisine yazmıştım bro😂

Yapma yav olmaz inşallah espirisine yaptık. Kardeşim sende mesajını sil çok dikkat çekmesin dkdjdjdjmdkd
yok be reyiz banlamazlar utku dan beklemem ben

• Beğen

Sansar667

Profesör
şimdi ne söylesek niyet okuma olur. Belki 5 yıl sonra gelir ve çok yüksek donanım ister :)

stat counter