Gta 5 Save Dosyası Oyunda Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Merhaba arkadaşlar. Ben save dosyasını Belgeler/Rockstar Games/Gta V/Profiles/DFE3B7FD klasörüne atıyorum. Fakat oyunu açtığımda oyun baştan başlıyor. Load Game ye geldiğimde attığım dosya gözükmüyor. Yardımcı olur musunuz lütfen?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Oyun muhtemelen reloaded sürümü. Başlat menüsüne gizli dosya ve klasörleri göster yaz ve aç ardından gizli dosyaları göstere tik at. Ardından c: program data rld socialclub veya socialclub rld gtav falan çıkar en içtekiklasörde 2 klasör olacak ikisnede saveyi at.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Sürüm farklılığı olabilir. Relaodad yeni update geldi.

UcmayanTekmexD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
c:/Program data(genelde gizli klasör olarak görünür)/socialclub/rld!/271590 bu dizinde sgta diye başlayan save olur eğer oyunda kayıtlı varsa.İnternette nbulduğun saveyi buraya atarsın.Oyunda görür.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Oyun muhtemelen reloaded sürümü. Başlat menüsüne gizli dosya ve klasörleri göster yaz ve aç ardından gizli dosyaları göstere tik at. Ardından c: program data rld socialclub veya socialclub rld gtav falan çıkar en içtekiklasörde 2 klasör olacak ikisnede saveyi at.
Attım şimdi de yükleme ekranında resimler geçiyor ama oyun başlamıyor. Uzun bir süre bekledim yine de aynı.

Aliemre Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
eğer oyunu yeni kurup save atarsan saveyi okumuyordu bende ama biraz ilerleyip oyun kendini kaydedince kaydetdiği save deyiştirirsen olabilir