GTA 5 Online'da Gerçekten Hile Yapılabilir Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Arkadaşlar. Öncelikle oyunu aranızda almayı düşünen varsa steam'de 107 tl ama eğer 1.250.000$ ile alırsanız 100tl'ye geliyor. Ban yeme riski vs varmı diye sordum arkadaşa ama tabii ki güvenmiyorum kendisine fazla.
Video bu. Hile yapma vs demeyin lütfen. Online'ı PS3 ve PS4 te yeterince hilesiz şekilde hilelilere karşı oynadım. Hesabımı sattığım için 0'dan başlamak istemiyorum.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Banlanma ihtimalin cok yüksek.
Genelde ilk ban 3-4 ya da 10 gün olarak gördüm. O paralarla araba vs alabiliyormuşuz. Banımız açılınca da arabalar gitmiyormuş sadece paramız gidiyormuş. Arabaları satarak zengin oluyormuşuz. Videodaki hileyi özel server açarak yapsam yine ban yer miyim ?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ben 10 gün ban yemiştim. Sonra yapmadım. Süresiz falan atarlar diye[emoji1]

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
onlıne bılmem ama teklı modda cheat engıne ıse yarayabılır yada speed gear

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Ben 10 gün ban yemiştim. Sonra yapmadım. Süresiz falan atarlar diye[emoji1]
Sonra paran,aldıkların gitti mi ?
onlıne bılmem ama teklı modda cheat engıne ıse yarayabılır yada speed gear
Story'i 3 kere bitirdim zaten :D Artık multiplayerda para kazanma derdi yaşamak istemiyorum. Yeni gelen güncellemelerde 1M'in altında hiç bir şey yok nerdeyse. Perma ban yeme riskim yoksa alıcam oyunu.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
su gta 5 ı bı ben sevemedım arkadas ya karakter cok yavas hareket ettıgı ıcın sıkıldım oynasmadım neredeyse dogru durust. ben battlefıelddakı hıza alıstıktan sonra gta dakı karkater kaplumbaga gıbı gelıyo bana.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Ya bi sonuca varamadık acayip kararsızım şuan :D Bu hileyle para kasabilirmiyim yani veya ban yersem perma yeme ihtimalim var mı ?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sonra paran,aldıkların gitti mi ?

Story'i 3 kere bitirdim zaten :D Artık multiplayerda para kazanma derdi yaşamak istemiyorum. Yeni gelen güncellemelerde 1M'in altında hiç bir şey yok nerdeyse. Perma ban yeme riskim yoksa alıcam oyunu.
Aynen gitti[emoji30]

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
En önemlisi hilesiz oyun oynamak hileli oyunla zefk ki çıkmaz.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
En önemlisi hilesiz oyun oynamak hileli oyunla zefk ki çıkmaz.
Gta online'da öyle değil maalesef. Arabalar 2-2,5 milyon $ 10-12 milyon $ yat yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 7-10 milyon $ şirket kurma. Kıçı kırık bir motor 1 milyon $ rockstar shark card satmak için yapıyor ama zaten oyuna o kadar para vermişim bir de onlara mı para vericem ? Oyunu alıyorum para hilesi yapamazsam iade edicem. Giden kotamdaki 60gb olacak.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Dostum hilesiz oyun olmaz, her oyunda hile yapılabilir fakat bu yanınıza kalmaz, bugün olmazsa yarın olur, yarın olmazsa elbet bir gün ban yersin ve ban yiyene kadar hile kullandığını fark eden bir çok kişi tarafından "çok saygıyla" anılabilirsin, benden söylemesi ;);)

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Dostum hilesiz oyun olmaz, her oyunda hile yapılabilir fakat bu yanınıza kalmaz, bugün olmazsa yarın olur, yarın olmazsa elbet bir gün ban yersin ve ban yiyene kadar hile kullandığını fark eden bir çok kişi tarafından "çok saygıyla" anılabilirsin, benden söylemesi ;);)
GTA'da hile kullanmayan kişi sayısı kullananların yanında çok az. Kimseye zararım olmayacak zaten :) Parasını verip oyunu almışım. Sadece kendime para basıcam sonra da silerim.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
GTA'da hile kullanmayan kişi sayısı kullananların yanında çok az. Kimseye zararım olmayacak zaten :) Parasını verip oyunu almışım. Sadece kendime para basıcam sonra da silerim.

Dediğim gibi böyle başlarsın fakat sonunu getiremezsin, oyun yetkilileri getirir sonuç = Ban :)) Hesap hareketleri detaylı bir şekilde log'lanır ve emin ol çoğu hesap logları kontrol edilir çok geç olmadan ban yersin, hiç uğraşma derim

Son mesajlar