Gta 5 online ve offlinedeki farklar.

Bu konuyu okuyanlar

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ps4 almaya karar verdim tabiikide en cok oynuyacagim oyunlardan biriside gta5 olucakti amcak kirik alicagim icin onlinr oyniyamicam gta 5 onlinede olup offlinede olmayan araclar veya farkli seyler varmi acaba ?

Exonn

Asistan
Reaksiyon puanı
48
offline a güncelleme gelmez ama online a gelir ve online gelen güncellemeler çok güzel olur (misal: yatlar, şirketler, ultra arabalar, motorsiklet kulübleri) benim fikrim offline'ıal ondan sonra offline bitmeye yakın online ı satın al

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
offline a güncelleme gelmez ama online a gelir ve online gelen güncellemeler çok güzel olur (misal: yatlar, şirketler, ultra arabalar, motorsiklet kulübleri) benim fikrim offline'ıal ondan sonra offline bitmeye yakın online ı satın al
Ps4u kirik alicam oyuzden oyle bi sansim yok demek istedigim mesela offlineda olmayipda onlineda olan araba varmi ? Yoksa onlinedeki her araba offlinedede varmi ?

Exonn

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Ps4u kirik alicam oyuzden oyle bi sansim yok demek istedigim mesela offlineda olmayipda onlineda olan araba varmi ? Yoksa onlinedeki her araba offlinedede varmi ?
online da olan ama offline da olmayan çok fazla güzel arabalar var