GTA 5 Online Hile Kodlama

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ege3899

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta 5 onli̇ne da hi̇le kodlamayi bi̇len bi̇ri̇ varmi bende kodlamak i̇sti̇yorum bu konuda bi̇lgi̇ verebi̇lecek bi̇ri̇si̇ni̇ ariyorum buraya konunun altindan yardimci olacak bi̇ri̇ni̇ ariyorum

Son düzenleyen moderatör:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Online için hile programı yazacaksan sana hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum. Rockstar Games yüzünden başın çok büyük bir belaya girer ve sana bir haber paylaşım yapayım:

Hile programcısı 150 bin dolar para cezası yemiş işte GTA Online hilesi yüzünden.

Ege3899

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten bu kadar basit mi bu iş biliyorsan buraya yaz
Online için hile programı yazacaksan sana hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum. Rockstar Games yüzünden başın çok büyük bir belaya girer ve sana bir haber paylaşım yapayım:

Hile programcısı 150 bin dolar para cezası yemiş işte GTA Online hilesi yüzünden.

Son düzenleyen moderatör:

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Ban riski ilaki vardır ancak bu adam discırd üzerinden hile sarıyor ve kendi kodladığını söylüyor bun nasıl olduğunu merak ediyrum bunun dışında Ömer DmN bu arkadaşta hile satımı yapıyor nasıl oluyor merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
Belirttiğin kanaldaki arkadaş önceden YouTube hesabında bedava paylaşıyordu hileleri. Kullanan arkadaşlarım çok fazla var sunucudaki herkesi aynı anda patlatmazsan, bir sürü tır çıkartmazsan ve report yemezsen ban yemezsin.

Ege3899

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belirttiğin kanaldaki arkadaş önceden YouTube hesabında bedava paylaşıyordu hileleri. Kullanan arkadaşlarım çok fazla var sunucudaki herkesi aynı anda patlatmazsan, bir sürü tır çıkartmazsan ve report yemezsen ban yemezsin.
O arkadaş şu anda kendi kodluyor hileleri ama nasıl yapıyor ben onu merak ediyorum bende merak ettim açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerek Yok Uğraşma Böyle İşlerle... Gel Kardeşin Seni Bi Kadayıfa götürsün
Valla oyundaki çoğu kişi hile zaten bunlar ban yemiyor ama masıl yapıyorlar hileleri nasıl kodluyorlar araştırdım bir sonuca varamadım çok fazla

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
O arkadaş şu anda kendi kodluyor hileleri ama nasıl yapıyor ben onu merak ediyorum bende merak ettim açıkçası
Uğraşma derim çok zamanın varsa yapabilirsin tabi. Günlerini verirsin yapmak için hileyi fixlerler, güncelleme getirirler tüm emeğin boşa gider yeniden başa dönersin.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Forumda illegal ve orijinal olmayan her türlü crack, korsan vb. uygulamaya destek yoktur. Sizin online modda zevk almak için yapacağınız hile karşı tarafın oyununu zehir edebilir. Hilenin hiçbir türlüsünü onaylamıyor ve tavsiye etmiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar