GTA 5 Kaplamaların Geç yüklenmesi

Bu konuyu okuyanlar

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler bilgisayarım laptop hp gereksinimlerini söylemeye gerek yok her testi uyguladım ve gta 5 kaldırıyor neyse ben şu an oynarken bir sorun olmuyor şarj full şarj biterken uyarı veriyor şarj takıp oynamaya başlıyorum bu sorun oluyor binalar yolllar geç yükleniyor. Ben bu oyunu aldım alalı yaklaşık bi 6-7 ay olmuştur. İlk aldığım zamanlar bilgisayarı şarja takarım falan oynuyorum hiç bir sıkıntı yok bu aralar böyle oldu çözümü varmı dır ?

Reaksiyon puanı
76
Güç seçeneklerinden İşlemci Güç Yönetimini 99 yap sorun düzelir.

Reaksiyon puanı
76
Anlattım ya işte :D Uyku planını düzenle yaz arama yerine sonra enterla gelişmiş güç ayarlarını değiştire bas oradan işlemci güç yönetimini bul aç orayı sonra sistem soğutma ilkesine dokunmadan ikisini de 99 yap 100 yapma 99 yap ki aşırı ısınmasın pc

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
şarjdayken güç modunda çalıştığı ıçın tam performans vermez.

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öylesinetakılan aga ben win10 kullanıyorum şunu az detaylı söyle senin anlattıklarını olmuyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
şarjda daha çok fps veriyo benim bilgisayar ama....

Reaksiyon puanı
76
şarjda daha çok fps veriyo benim bilgisayar ama....
Allahım ya :D Bak güzel kardeşim ben de zaten onu yaptırıyorum yani diyorum ki hani şarjdan çıkarınca fps düşüyor? Tamam işte onu pc kendi yapıyor. Şarjdan çıkarınca otomatik olarak %100 den daha yavaş düşmesi için ekran kartını ve işlemciyi yavaşlatıyor. Biz bunu yapınca onu yapmıyor...

Öylesinetakılan aga ben win10 kullanıyorum şunu az detaylı söyle senin anlattıklarını olmuyor

Zaten windows 10 a uygun anlattım.

Son düzenleme:

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Allahım ya :D Bak güzel kardeşim ben de zaten onu yaptırıyorum yani diyorum ki hani şarjdan çıkarınca fps düşüyor? Tamam işte onu pc kendi yapıyor. Şarjdan çıkarınca otomatik olarak %100 den daha yavaş düşmesi için ekran kartını ve işlemciyi yavaşlatıyor. Biz bunu yapınca onu yapmıyor...

Zaten windows 10 a uygun anlattım.
ben zaten sana söylemedim ki Error black'e söyledim

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eğer sorun hala düzelmezse Gta inside sitesinden Steam Memory Fix yükle yolların mapdaki evlerin binaların geç yüklenmesini önler hemen yüklenir