Gta 5 fivem düşük fps sorunu

Bu konuyu okuyanlar

godofwor00511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba gta5 fivem de çok düşük fps alıyorum.Sistem özelliklerim şunlar

Msı gtx 1060 3g
i56600
8gb ram
1 fps i bile görüyorum ayarlarımın hepsi normalde yani en düşükte acaba ekran kartının hepsini kullanamıyormu bi yardım ederseniz.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tahminimce ekran kartında sıkıntı var.Eğer bütün bağlantıların doğru olduğundan eminsen ekran kartında sıkıntı çıkmış olabilir :)

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
MSI Afterburner ile kullanım değerlerini atabilir misiniz acaba? [Rehber] MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi Nasıl yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz. Online da daha düşük FPS vermesi normaldır ama 1 FPS i görüyorsanız normal değildir, bir de 8GB RAM bazen yetersiz kalıyor. Bir de tüm sisteminizi söyleyin. Sadece FiveM de mi oluyor yoksa normal oyunda da böyle mi?

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
MSI Afterburner ile kullanım değerlerini atabilir misiniz acaba? [Rehber] MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi Nasıl yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz. Online da daha düşük FPS vermesi normaldır ama 1 FPS i görüyorsanız normal değildir, bir de 8GB RAM bazen yetersiz kalıyor. Bir de tüm sisteminizi söyleyin. Sadece FiveM de mi oluyor yoksa normal oyunda da böyle mi?
yetersiz kalıyor ? :D

salih.zarif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NVDIA GEFORCE 840M ekran kartı _____ 8GB RAM ____ İNTEL CORE İ7-4510U sistem çok kasıyor laptop 27-28 fps alıyorum en düşük ayarlardayım
fps 3e 4e düşüyor arada. sadece fivem de oluyor.
Sorunu nasıl çözebilirim?

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hiçbirinin önemi yok Fivem'de en kral yayıncı bile 60fps alır fivem clienti ile alakalı ve oynadığın server ile ilgili