Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


OrhanYucesoy

Üyecik
Katılım
26 Tem 2017
Mesajlar
3
Puanları
1
Konum
Balıkkesir
Öncelikle bu konuyu diğer forumlarda da açtım ki,bu sorunu yaşayan arkadaşlar daha çok ve daha farklı çözümler bulabilsinler benim gibi.

Arkadaşlar merhaba.

4-5 Gün önce Steam'den GTA 5 satın aldım.Oyunu indirdim.Oyunu açtım ve oyuna girdikten 2-3 yada 4-5 dk sonra oyun donup yada kendi kendine kapanıp bu resimdeki gibi "Gta 5 Exited Unexpectedly" Hatasını veriyor.Daha çok GTA 5 Online girerken bu sorun oluyor.4-5 dk oynuyorum ve sonrasında oyun ya kendi kendine kapanıp "Gta 5 Exited Unexpectedly" Hatası veriyor ya da Oyun donup Görev yöneticisinden oyunu sonlandırıp,Oyun kapandıktan sonra Social Club penceresinde "Gta 5 Exited Unexpectedly" Hatası çıkıyor.Hem Offline de hemde Online de aynı sorunu verdi.Oyunu açmak için internetten edindiğim bilgileri harfiyen uyguladım.İşte onlar;-Gta 5 Steam dosyalarını doğruladım.Sorun çıkmadı.

-Gta 5 Diğer programlardan dosyalarını taradım 7-8 tane dosya hatalı buldu sildim.Steam doğruladım 2 GB hatalı dosyayı indirdim.Yine olmadı.

-Gta 5 in içine dll dosyaları attım youtube de görebilirsiniz onları uyguladım yine olmadı!

-System32 nin içine dll dosyaları attım yine olmadı.

-SysWoW64 ün içine dll dosyaları attım yine olmadı.

-Gta 5 klasörünün içine sonu xlm e benzer bi dll dosyası vardı attım yine olmadı.(pek hatırlamıyorum)

-Yönetici çalıştırdım yine olmadı.

-Uyumluluk sorununu giderdim olurmu hiç tabi yine olmadı.

-Service Pack 2 de de olmadı tabi.

-Gta 5 dosya konumu nun içinde launcher "-Verify" diye bir şey vardı onuda denedim olmadı.(Tabi Social Club tan alanlar için miş o sonradan öğrendim) Yine olmadı.

-Ekran kartımın sürücüsü günceldi.Tamamen kaldırdım yeniden yükledim yine olmadı.(Sürücüyü Güvenli Modda kaldırdım bir program ile)

-Oyunu silip yeniden yüklemeye karar verdim.Bütün Disklerde( C/D/F gibi) Social Club,Rockstar Games,GTA,GTA 5 Gibi dosya adlarını arattırdım sildim.Yani sürücülerden gta 5 dosyalarını temizledim.Regedit ten de aynı şekilde arattırdım sildim.CCleaner dan kayıt defterini temizledim.Gta 5 e ait hiç bişey bırakmadım.Ekran kartı sürücüsünün tek bir dosyası kalmasın diye özel program indirip bilgisayarı Güvenli Modda çalıştırdım ve ekran kartı sürücüsünü sildim yeniden yükledim YİNE OLMADI!

-Oyunu yeniden yükledim.Yüklendikten hemen sonra gta 5 Online girdim yine olmadı yine AYNI HATA YİNE AYNI HATA kafayı yedim!!!!-Sistem i5 650

-GTX 1050

(Biliyorum mal diyeceksiniz işlemci soket 1156 napalım bizede bu gidiyor)Kimisi demiş zamanla çözülür ne yapayım bekleyeyimmi ?

Herkes başka bir şey söylüyor.kimisi dll dosyası eksik diyor kimisi ekran kartı diyor kimisi dosya eksik diyor.Al işte yaptık hepsini hiç bişey fark etmedi.

Yokmudur bi çözüm ?

(Yine klasik format at demeyin,Zaten o arkadaşlar hiç yazmasın lütfen!)
 

Ekli dosyalar

  • 283.2 KB Görüntüleme: 683
Üst
stat counter