gta 5 err fil pack 3 hatası

Bu konuyu okuyanlar

burakcangurbuz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ekran Alıntısı66123.PNG

Oyunu Rockstar game launcher üzerinden açıyorum story mod başlatıyorum 15-30 saniye sonra bu hatayı veriyor ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı66123.PNG
    Ekran Alıntısı66123.PNG
    10.5 KB · Görüntüleme: 287

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836

burakcangurbuz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Social Club başlatıcısı başlıyor, ancak oyun başlamıyorsa kurulumunuzu doğrulamayı deneyin. Bu, Social Club başlatıcısının (veya Steam sürümleri için Steam'in) tüm oyun dosyalarını doğrulamasına ve bozuk veya eksik olanları yeniden indirmesine izin verecektir.
  1. Bağımsız Rockstar Warehouse sürümü için:
    1. "Başlat", "Çalıştır" tuşuna basın ve tırnak işaretleri olmadan "cmd" yazın. Enter tuşuna basın.
    2. Açılan cmd penceresinde tırnak işaretleri olmadan "cd c: \ Program Files \ Rockstar Games \ Grand Theft Auto V" yazın. Enter tuşuna basın.
      • Not: Oyunu farklı bir dizine kurduysanız, bunun yerine o dizini girin.
    3. Bu pencerede "GTAVLauncher.exe -verify" yazın (tekrar teklif yok) ve enter tuşuna basın.
dediği şeyleri yaptım hocam ama -verify komutu çalışmıyor galiba çünkü direkt oyunu açtı yine güncelleme vs olmadan

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Social Club başlatıcısı başlıyor, ancak oyun başlamıyorsa kurulumunuzu doğrulamayı deneyin. Bu, Social Club başlatıcısının (veya Steam sürümleri için Steam'in) tüm oyun dosyalarını doğrulamasına ve bozuk veya eksik olanları yeniden indirmesine izin verecektir.
  1. Bağımsız Rockstar Warehouse sürümü için:
    1. "Başlat", "Çalıştır" tuşuna basın ve tırnak işaretleri olmadan "cmd" yazın. Enter tuşuna basın.
    2. Açılan cmd penceresinde tırnak işaretleri olmadan "cd c: \ Program Files \ Rockstar Games \ Grand Theft Auto V" yazın. Enter tuşuna basın.
      • Not: Oyunu farklı bir dizine kurduysanız, bunun yerine o dizini girin.
    3. Bu pencerede "GTAVLauncher.exe -verify" yazın (tekrar teklif yok) ve enter tuşuna basın.
dediği şeyleri yaptım hocam ama -verify komutu çalışmıyor galiba çünkü direkt oyunu açtı yine güncelleme vs olmadan
Şuan problem varmı?

Son mesajlar