GTA 5 Arabada ilerlerken oyun donuyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar gta 5 oynuyorum normal yürüyerek ilerlerken FPS Çok iyi ama arabada ilerlerken hızlanınca donmalar meydana geliyor yardımcı olursanız sevinirim

Sistemim :
Intel(R) Core(TM) İ5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz
4,00 GB RAM (Kullanılabilir Miktar 3,86GB )
64 Bit işletim sistemi x64 Tabanlı işlemci
AMD Radeon R5 M330

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar gta 5 oynuyorum normal yürüyerek ilerlerken FPS Çok iyi ama arabada ilerlerken hızlanınca donmalar meydana geliyor yardımcı olursanız sevinirim

Sistemim :
Intel(R) Core(TM) İ5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz
4,00 GB RAM (Kullanılabilir Miktar 3,86GB )
64 Bit işletim sistemi x64 Tabanlı işlemci
AMD Radeon R5 M330

Ekran kartın çok kötü kardeşim.

AMD R7 serisi bile GTA5'de anca 30 fps veriyor ve seninki R5 serisi.

İşlemcin iyi ama ekran kartın yerlerde sürünüyor hele ki arka planda çalışan antivirüs veya başka programlar çalışıyorsa hızlı gittiğin zaman çok grafik işleyeceği için ekran kartın oyuna yetişemeyip donuyor.

Reaksiyon puanı
1

İşlemcin iyi ama ekran kartın yerlerde sürünüyor hele ki arka planda çalışan antivirüs veya başka programlar çalışıyorsa hızlı gittiğin zaman çok grafik işleyeceği için ekran kartın oyuna yetişemeyip donuyor.

oyun içi 40 - 60 FPS Alıyorum ama ilerlerken donuyor RAM Dan dolayı olabileceğini duymuştum önereceğin bir ekran kartı varmı ?