GTA 5 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba,
GTA 5'i açtığımda bir hata veriyor. GTA 5'i tekrar mı yüklemem lâzım yoksa bir çözümü var mı? Ekran Görüntüsü (1).png

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Launcher.exe silinmiş , onu geri getir.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Evet orjinal. Dosya doğrulaması nasıl yapılıyor.
Steam'den aldıysan oyuna sağ tıkla, özellikler yazısına tıklayıp oradan yerel dosyalar kısmına girip en alttaki oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yazısına basarak yapabilirsiniz.

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Silmiş olabilirsin , geri dönüşüme bak oyun orijinalmiş sanırım hangi platform kullanıyorsan oyun dosyalarını kontrol ettir
Benim depolamam yetmediği için HardDisk'e indirmiştim. HardDisk'i taktığım halde oyun yüklü değilmiş gibi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam'den aldıysan oyuna sağ tıkla, özellikler yazısına tıklayıp oradan yerel dosyalar kısmına girip en alttaki oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yazısına basarak yapabilirsiniz.
Ben oyun HardDisk'e indirmiştim. HardDisk'i takıyorum fakat oyun algılanmıyor.

Son düzenleme:

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Benim depolamam yetmediği için HardDisk'e indirmiştim. HardDisk'i taktığım halde oyun yüklü değilmiş gibi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben oyun HardDisk'e indirmiştim. HardDisk'i takıyorum fakat oyun algılanmıyor.
Aynı sorun geçen ay bendede GTA V'de olmuştu. .ACF dosyalarından kaynaklı bir problem Steam/Steamapps kısmındaki appmanifest_271590.acf dosyasını bu linkteki dosyayla değiştirirseniz sorununuz çözülebilir. (Dosyayı başka bir forumdan aldım şuan evde olmadığım için kendi dosyamı uploadlayamadım eğer hata devam ederse kendi acf dosyamı uploadlayabilirim.

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aynı sorun geçen ay bendede GTA V'de olmuştu. .ACF dosyalarından kaynaklı bir problem Steam/Steamapps kısmındaki appmanifest_271590.acf dosyasını bu linkteki dosyayla değiştirirseniz sorununuz çözülebilir. (Dosyayı başka bir forumdan aldım şuan evde olmadığım için kendi dosyamı uploadlayamadım eğer hata devam ederse kendi acf dosyamı uploadlayabilirim.
Olmadı. Yine de teşekkürler