GTA 4 Sizce Mobile Gelir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

OmerSahin63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam Arkadaşlar gta 4ün mobile geleceğiyle ilgili kendi fikirlerimi söylüyecem bildiğiniz gibi mobile çıkan gtalar çogu 10.yıllarına özel çıktı. Dahası Gta serisinin pcye çıkma tarihi çoğunluk ekim ayında çıkarılmış mobile ise aralıkta çogunluk çıkmış bu benim fikrim istiyen araştıradabilir Yani demek istediğim gta 4 bu sene 10.yılı inşallah mobile aralık 2018 ayında geleceğini düşünüyorum. Bana katılanlar

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Pcde bile sıkıntılı bir oyun mobilde çok zorlar zaten gta 4 çıkarmaları saçma bi hareket olur. Onun yerine gta v mobile gelse (gelmeyecek) Daha mantıklı bi hareket olurdu.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Öyle bir ihtimal bile yok maalesef.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Telefonlar ne zaman fan takılması zorunlu seviyeye gelir o zaman konuşulabilir bu dediğin.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Selam Arkadaşlar gta 4ün mobile geleceğiyle ilgili kendi fikirlerimi söylüyecem bildiğiniz gibi mobile çıkan gtalar çogu 10.yıllarına özel çıktı. Dahası Gta serisinin pcye çıkma tarihi çoğunluk ekim ayında çıkarılmış mobile ise aralıkta çogunluk çıkmış bu benim fikrim istiyen araştıradabilir Yani demek istediğim gta 4 bu sene 10.yılı inşallah mobile aralık 2018 ayında geleceğini düşünüyorum. Bana katılanlar
Hayır gelmez