GTA 3 liberty city yardımm

Bu konuyu okuyanlar

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşar oyunu 2 kez bitrdim ve halad aoynuyorum gta serileri severim yaii
neyse
1.oyunda hiç motorsiklet vb. yok? gören oldumu?
2.helikopter var ama kullanamıyoruz sadece dodo denilen bi uçak var oda zor kullanılıyor kullanımı nasıl?
3. oyundaki tum görevleri yaptım ama hala %100 olmadı istatisliklerii
yardım :helpsmilie:

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
GTA3
GTA Vice City
GTA San andreas
GTA 4

gta 3 oynuyacağına gta vice city oyna diyecem ama sorununa cevap değil
Gta 3 çok oynadım ama inan hiç aklımda gta 3 hakkında bişey yok.

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
gta 3 zaten değişik bişey ben onu bi türlü çözemedim

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
benim de dikkatim çekti motorsiklet ben de görmedim... motorsiklet hızlı gidiyordu fazla kaza yapmıyorduk yaw

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
1) Gta 3'te motosiklet yok.
2) Dodo ile uzun süre uçamazsınız, sadece saniyelik uçuşlar yapabiliyor. İlle de uçmak istiyorsanız trainer veya hile kullanın :)

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
arkadaşar oyunu 2 kez bitrdim ve halad aoynuyorum gta serileri severim yaii
neyse
1.oyunda hiç motorsiklet vb. yok? gören oldumu?
2.helikopter var ama kullanamıyoruz sadece dodo denilen bi uçak var oda zor kullanılıyor kullanımı nasıl?
3. oyundaki tum görevleri yaptım ama hala %100 olmadı istatisliklerii
yardım :helpsmilie:

oyunda motosiklet yok.. ayrıca helikopter de kullanamıyoruz..

%100 olması için özel görevleri de yapman lazım. mesela taxi, polis, itfaiye görevleri vs... ayrıca yanlış olmasın ama hatırladıüğım kadarıylaitfaiye görevini bitirince yanmama gibi özellikler açılıyodu...

edit: ayrıca oyunu ezmemek lazım.. eski de olsa, grafikleri saints row 2 ye yakın derecede =)

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce bir Dodo bulup uçakların inip kalktığı piste ilerle.(uçakların inip kalktığı pist) Pistin başından (polise yakın olan yerden) kalkabilirsin.
Ama sana önerim pistin en sonundan yani denize en yakın olan yerden
kalkman.Başlarken önce el frenine basılı tutup ileri tuşuna bas.Kamerada önemli.
Kamerayı en yakına (uçağın önünden göstermeden önceki kamera) al.İlerlemeye basılı tutarken el frenini bırak.Uçak ilerlerken ileri tuşundan başka bir şeye basma.Uçak bir süre
sonra havalanmaya başlayacak.Haritanın dışına çıktığında seni geri çevirecek ve havaalanına doğru uçacaksın( Harita ileride bittiği için otomatik olarak oyun seni ters istikamete döndürür,okyanusa düşerim diye korkma.).Uçak rüzgardan dolayı sağa veya sola dönebilir.Uçağı döndürmek veya yükseltip alçaltmak için Controls menüsündeki DODO UP ve DODO DOWN tuşlarını kullanabilirsin. FORWARD ve DOWN tuşları hızını yarlamak için kullanılır. Ama LEFT ve RIGHT tuşlarıyla,sağa sola dönebilirsin.
Unutma her zaman ileri tuşuna basmalısın.Uçak biraz alçalabilir ama gerekli havasını alıp tekrar yükselecektir.

-Oyunda en yüksek nokta Calahan köprüsünden biraz yüksektir.
-Uçağı en uzun 40 saat uçurabilmişlerdir.

böyle bir yazı buldum internette ve ben denedim gerçekten işe yarıyor ama ben 40 saat uçamadım:D sadece Portland'kadar gittim.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
GTA 3le uğraşma bence illede eski oyun oynucam diyorsan GTA vice city tavsiye ederim

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende Dodo yu uzun süre sürdüğümü hatırlıyorum.Hatta oyunun son bölümünün geçtiği baraj köprüsünün oraya Dodo ile gittiğimizde(gidebilirseniz tabi :D:D) kamera ve harita birden ters düz oluyordu ben çok şaşırmıştım sonradan öğrendim ki Easter Egg miş yani şu Vice City deki duvara atladığımızda apartmana düştüğümüz ve paskalya yumurtasıyla karşılaştığımız olay gibi her neyse harita ters düz olduktan sona oyunun başlangıç videosundaki soyulan bankanın oldugu yere geliyorsunuz uçak irtifa kaybedior ve bomboş bir şehirde buluyorsunuz kendinizi =D GTA III`ü aşağılamayın GTA nın hikayesi Claude`dan tutun Niko`ya kadar Liberty City temellidir belki GTA III olmasaydı GTA IV`ü de oynayamayacaktık. %100 bitirme olayına gelince YoungClever`ın dediği gibi her GTA oyunununda olan birçok yan görev var atlama rampaları var taxi, polis, itfaiye görevleri var pizzacı gorevleri de var araba götürüyorduk hatta vince falan taşınıordu baya bir görev var %100 bitirmek için =)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
görev mörev dert değil de durmadan karı bakıcılığı yaptırıyorlar ya yok şu karıyı şuraya götür yok buraya götür sakın elleme sakın bakma karıyı tenhaya çekme gibi gıcık oluyom :D görev veriyosan adam gibi ver şu çatışma görevlerini yapalım :D

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
görev mörev dert değil de durmadan karı bakıcılığı yaptırıyorlar ya yok şu karıyı şuraya götür yok buraya götür sakın elleme sakın bakma karıyı tenhaya çekme gibi gıcık oluyom :D görev veriyosan adam gibi ver şu çatışma görevlerini yapalım :D

Evet:) Oyunun çoğu bölümünde ayakçısın zaten bir bölümde 6-7 tanemi ne kızı götürüyordun bende hepsini otobüse atmıştım:clap:Oyunun en çatışmalı bölümü son bölümü zaten Kartel hesaplaşması ve bizi satan :censored: manitamız:evil:

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Oyunda 3 kere görev yapa yapa 3. şehri açtım ama birkere bile son bölüme gelemedim ya.

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende en son 2 yıl önce oynamıştım GTA sıkıcı bir oyun bence CoD serisi çok daha güzel

xpopqeqx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bn yemin ederim ki tüm eşyaları çıkartma şifresini daha yeni buldm.. :D çok uraştm.. bi baktm yanmda bi helikopter. bindm süremdm çünkü o sürlmüo:S:/.. bi şifre wr söliemem ama tüm araçları çkartıo we şu an çok mutlym..kmse bulamıo yhaa inanmıorum :S:D vede bu gta vc de oluo söliimm :D msn'm [email protected] blki sölerm ama burda olmz... yada fotoları gsteririm ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ama ilk polis yaptığım şehir Liberty City di Vice city de de yaptım şimdide san andereasda yapıyorum hangi şehir mi San Fierro yani san francisco ama gta da polislik yapma en eğlencesi liberty city di trafik kalabalık ve heyecanlı oluyor karakterimde TOMMY VERCETTİ dir GTA FİVE ı çok bekliyorum sabırsızlıkla.

Jonathan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gta 3 oynanmaz kardeşim,yıl olmuş 2009 hala gta 3 oynuyonuz güzelim gta 4 dururken

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GTA 4 de gerçek bir polis modu varmış LCPD modu ama bir türlü çalışmıyor herşeyi yaptım ayarlarda tamam ama oyuna girerken oyundan atıyor anlamadım gitti peki sebeb ne eğer söylersen sevinirim.

saber777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta 3 android apk link atsaniza acil nolir

UcmayanTekmexD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GTA 3 diğer GTA lardan farklı.Çok farklı geliyor bana.Ama ona düzgün bir remake oyun olmadığı için görenler eski oyun diyip oynamıyor.Doğru eski oyun ama GTA Vice City ve sonraki serilere o stilde bir kamera açısı ve oynayış stilini ilk getiren oyundur.GTA 3 önceleri üstten görüntülü ve ayrıntısız bir oyundu.GTA 3 de lastiklerde patlamaz.Arabalar dayanıksızdır.Motor Helikopter yoktur.Su zehir gibidir.Düştüğünde hemen can yer.Vice Cityde öyle.GTA 3 daha melankoliktir.Son olarak GTA 3 de bakabileceğin bir harita yoktur.Anca internetten bulabilirsin.