GT-I9300 Galaxy S3 4.1.2 TÜRKİYE Resmi Kies Sürümü

Bu konuyu okuyanlar

andpoint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar. Yurt dışından ( Kore) orijinal Galaxy S3 2GB RAM 32 HDD 4G orginal imei li cihaz aldım ve pasaport kaydını yaptırdım. Uluslararası garantisi var. Cihaz da 4.1.1 sürüm mevcut. 4.1.2 Jelly bean sürümünü yüklemek istiyorum. Yazılım güncelleştirmeyi ATO ile yapmaya çalıştığımda SKT USİM bağlantısı gerekli uyarısı veriyor.
1-Beklersem imei numarasına göre kullanıcılara sıralayla gönderilen jelly bean güncelleştirilmesi cihazıma gönderilir mi?
2. Klavye dilini türkçeye çevirdim ancak arama tuşlarında rakamların yanında kore dili mevcut. Türkçe yok. Nasıl Türkçe yapabilirim.
3. Şayet Odin le güncelleme yapmam gerekiyorsa, cihaza ROM yada ROOT hangisini atmalıyım.
4. ROOT ve ROM ikisi de atılması gerekiyorsa hangisi önce atılmalı.
5. ROOT ve ROOM dosyalarının uzantıları nedir ve kaç mb tır.
6. Bu konularda bilgi sahibi hiç değilim. Hata yapmaktan çekindiğim için sorum uzun oldu ve isteyeceğim cvp da biraz uzun olacak, detaylı işlem sırası hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj yazarken telefon yan konumda ı yazmak için i de beklediğimde çıkan kutucuklar boş çıkıyor. dik pozisyonda böyle bir sorun yok. bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon pc uygulamasına geçiyo bunun için ne yapabilirim???...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sızın versıyon tek PDA VAR acaba bunu her iki sı ıcınmı secıcez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa bana acıl bırı yardımcı olabılırmı telefon bır turlu downland moduna gecmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar acill yardım edin telefona bu romu yükledim telefon çekmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba telefonum note 2 ve şuanda do not turn off target yazıyor ortalam 20 dk dır bu şekilde ne yapmalıyım bilemedim acaba güncellemede mi downloading yazıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefon s3 işte 30 dk dır robot resmi var çok sürer mi böyle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya şu kahrolası romu biri rarlayıp(zip olmasın mümkünse) başka herhangi bir dosya paylaşım sitesine atabilir mi??? bunaldım bu gerizekalı hotfileden inen dosyaların bozuk cıkmasına....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bır benım telefonu bu odi programı gormuyor ıkıncısı ıse bu home yusu hangısı anlamadım gıtıı butun tusları denedım aynı sey cıkıyor mıcrosoft dıye alt alta 3 sey cıkıyor nasıl olacak bırı bana ozel yardım etsın lutfen

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bir suredir 4.2.2 test romunu kullaniyordum sonra daha sonra baska bir gsm operatorune gectim hattimin acilmasini beklerken turkiye icin son cikan stock romu flasladim dun gece % 100 le bıraktım sabah kalktigimda % 66 kalmis acaba bu durum geçici bir sebeke durumu mu yani telefon gece boyunca sebeke mi aradi baglanmak icin yoksa turkiye resmi romunda bir sarj ile ilgili bir sikinti mi var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benim tel ace telde hiç bi oyun yok hiç bi özellik kullanamıyorum samsung apps mı o lanet şeyden var bide indiroid midir nedir ondan ben telefonuma play store yüklemek istiyorum nolur yardim et şu kies midir neyse ondan da yapmayi denedim olmuyoo telefonumda 2.2.1 var ablamın tel s3 onunki gibi play store olmasini istiyorum sence bi telciye gidiyimmi yoksa sen halledermisin(fikir verir misin yani) nolur yardım ettn nolur telefonuma fcebook bile indiremedimmm ben play store istiyom bide geçen face indirdim tam indi paket ayrıştırmada sorun var dedi nolur bana yardım et abii zor durumdayım :(nolurr bekliyorum seni abi bana yardım etceğini biliyorum şimdiden sağol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir şey sormak istiyorum. Mesela Almanya romu yapınca telefon Almanca mı oluyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim bilgisayarim bozuk bunu tablet uzerinden yapabilinirmi ayrica rom yukleyemedim nolur yardimci olunn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonumu 4.3 e guncelledim ama guncelledigime bin pisman oldum 4.1.2 ye dusurmek istiyorum link bozuk lutfen yardimci olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum 30 dakikadır açıldığında do not turn of target!!! Yazıyo uzerindede dow loading telefona ne oldu bilmiyorum yardm edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam kardşeim lütfen yardımcı olurmusn ne yapacağımı bilmiyorum telefon açılmıyor do not turn off target yazıyor hiç bişey yapmadım nasıl açacağım telefonu ???