GT 1030 Ekran Kartı CS:GO Oyununda %50 Kullanımdan Yukarı Çıkmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Dorukwai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 3 ay önce GT 1030 ekran kartını aldım fakat 2 gün önce bu sorun ortaya çıktı Scrap Mechanic oyununda %100 kullanım oluyor fakat CS:GO oyununda %50'den yukarı çıkmıyor lütfen yardım edin.

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
kasma mı var? eğer yoksa csgo işlemci kullanmayı sever o yüzden gereksiz telaşa gerek yok

Dorukwai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bide fortnite oyununda aniden ekran kartı kullanımı %0 oluyor sonra tekrar %99 oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasma mı var? eğer yoksa csgo işlemci kullanmayı sever o yüzden gereksiz telaşa gerek yok
Kasma yok 100 fps civarlarında geziniyor fakat video çekerken sıkıntı oluyor 40fps oluyor

Ekran kartı kullanımı %50'nin üstüne çıkmıyor

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Arkadaşlar bide fortnite oyununda aniden ekran kartı kullanımı %0 oluyor sonra tekrar %99 oluyor

Kasma yok 100 fps civarlarında geziniyor fakat video çekerken sıkıntı oluyor 40fps oluyor

Ekran kartı kullanımı %50'nin üstüne çıkmıyor
Sorun yok CS:GO genellikle işlemciyi kullanır

Dorukwai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fakat önceden böyle birşey yoktu 2 gün önce çıktı.Video çekicem fakat 40fps alıyorum

Düzeltemezmiyim işlemcim : i3 4160 3.60ghz

Arkadaşlar bu CS:GO sorununun yanında birde Fortnite ve Hurtworld gibi oyunlarlada alakalı bir sorunum var ekran kartı kullanımı %100 iken birden 0 a düşüyor ve drop ortaya çıkıyor bu oyunu oynayamıyacak kadar fazla sizce neden olabilir?

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Fakat önceden böyle birşey yoktu 2 gün önce çıktı.Video çekicem fakat 40fps alıyorum

Düzeltemezmiyim işlemcim : i3 4160 3.60ghz

Arkadaşlar bu CS:GO sorununun yanında birde Fortnite ve Hurtworld gibi oyunlarlada alakalı bir sorunum var ekran kartı kullanımı %100 iken birden 0 a düşüyor ve drop ortaya çıkıyor bu oyunu oynayamıyacak kadar fazla sizce neden olabilir?
1- Format Atın
2- Grafik Sürücülerini Güncelleyin
3- Başka bir PC'de test edin
( Yada Başka Bir Ekran Kartı Takın )
4- Ekran Kartını Satıp Yerine GTX 750 TI vs GTX 1050 TI alın

Dorukwai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1- Format Atın
2- Grafik Sürücülerini Güncelleyin
3- Başka bir PC'de test edin
( Yada Başka Bir Ekran Kartı Takın )
4- Ekran Kartını Satıp Yerine GTX 750 TI vs GTX 1050 TI alın
Format atmayı daha önce denedim fakat bişey değişmedi 2 gün öncede format attım oyunu indirirsem bakarım. Grafik sürücülerim hep güncel.Başka bir pc'de test edemem. Ve son olarak bu ekran kartını satıp o ekran kartlarını alamam çünkü onların w'ı benim psuma çok geliyor ve psu alıcak ve ekran kartını satıp o ekran kartlarını alıcak kadar durumum yok.