GS Mobile!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
İşte Galatasaray taraftarına dev hizmet... Avea ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulüp, önümüzdeki hafta yeni operatör servisi Galatasaray Mobile´ı tanıtacak.

18_244844_gslogo_423.jpg

Bir de sürpriz yolda
Galatasaraylılar'a müjde... Avea ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulüp, yeni operatör servisini önümüzdeki hafta görkemli bir törenle tanıtacak; bundan sonra taraftarlar, ‘Galatasaray Mobile’ ile konuşacak. Konuyla ilgili son pürüzleri gidermeye çalışan yetkililer, Galatasaraylılar’dan büyük ilgi bekliyor. Avea’nın, tıpkı Fenercell’i piyasaya sunan Fenerbahçe’ye hazırladığı dev forma gibi bir sürprizi de Cim Bom’a yaparak, projeyi tüm Türkiye’ye duyurmayı amaçladığı öğrenildi.

‘Herkes değiştirecek’
Galatasaray Mobile ile birlikte finansal açıdan müthiş bir atılım yapmayı hedefleyen Sarı-Kırmızılı yönetim, “Ben Galatasaraylıyım” deyip, cep telefonu kullanan herkesin, numara taşınabilirliği sayesinde GS Mobile’a geçmesini istiyor. Proje hakkında FANATİK’e konuşan bir kulüp yetkilisi, “İlk zamanlar elbette bazı sorunlar yaşanabilir. Ancak bu büyük bir organizasyon ve katılım artıp, zaman geçtikçe, taraftarlarımıza kusursuz bir hizmet sunulacak” dedi.

KAYNAK

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
GS Store, GS Mobile .....

Neden İngilizce ? Türkçemiz varken neden İngilizce ?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Evet keşke Türkçe olsaydı. Beşiktaş "Beşiktaş Store"u "Kartal Yuvası" yapmıştı mesela güzel olmuştu. Ama bu Batılılık sevdası oldukça daha çok böyle İngilizce kelimelerle dolu markalar duyarız...

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bi o operatör yoktu onuda Takımım için alırım.ama keşke Türkcell yada Vodafone anlaşsalardı..

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Avea'dan çok kazık yedik.( Başka türlü anlatamam )

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Avea'yı hiç kullanmadım. Birkaç kere alacak oldum vazgeçtim. Galiba şimdi alabilirim. :D

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
fenerbahçe de yaptı aynısını
bir dönem de kredi kartları çıkmıştı böyle ama sonuç ne tutmadı, bunun da tutacağını sanmıyorum

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
anlamadığım nedir biliyomusunuz?
2 gün önce fenercell konusu açıldı tüm gs li arkadaşlar yerden yere vurdu şimdi aynısını Gs yapıyor yine tüm gs li arkadaşlar şakşakçılık yapıyor. ama 1 tane fenerli arkadaş çıkıpta yerden yere vurmuyor yada kötü eleştiride bulunmuyor. bence bu gs li ve fb li arkadaşlar arasındaki kalite farkını gösteriyor yada gs li arkadaşların hala fairplay yerine kıskançlık peşinde koştuğunu.

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
GS Store, GS Mobile .....

Neden İngilizce ? Türkçemiz varken neden İngilizce ?

Helal olsun hislerime tercüman oldun valla. Uyuz oluyorum şu ingilizce tabelalara...Helal olsun beşiktaş yönetimine çok güzel ad buldular dükkanlarına. Bize de böyle güzel ad yakışır.

mnalilarry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
saçma sapan hareket tutacağını sanmıyorum fenerli arkadaşlar bunu sadece onlara özel olduğu için alacaklardı sonra galatasarayada çıktı galatasarylı arkadaşlarda neden ilk önce fenerliler fln deyip iş yalan olacak kanısındayım beşiktaşa yapmamakla akıllık yaparlar bu saatten sonra : ))

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
2 gün önce fenercell konusu açıldı tüm gs li arkadaşlar yerden yere vurdu şimdi aynısını Gs yapıyor yine tüm gs li arkadaşlar şakşakçılık yapıyor. ama 1 tane fenerli arkadaş çıkıpta yerden yere vurmuyor yada kötü eleştiride bulunmuyor. bence bu gs li ve fb li arkadaşlar arasındaki kalite farkını gösteriyor yada gs li arkadaşların hala fairplay yerine kıskançlık peşinde koştuğunu.
Biraz bekleseydin benim eleştirdiğimi görebilirdin.Kalite farkı falan deyip,tepki toplama.

Para kazanmak için bu işi yapıyorlar belki,ama bir GSM operatörü gibi rekabet edeceklerini samıyorum.Çünkü renk aşkını araya sokuyorlar.

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İnşallah BJK gibi GS de Türkçeye katkıda bulunur

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ya bırak arkadaşım ya yazdım yazıyı oku en azından böyle birkaç kişi öyle dedi diye hemen savunmaya geçme.. O gün dedim mart başı gibi gs de duyurcak diye.. ayrıca bende avea var hani mobil öğrenciden daha iyiyse geçerim :=))

Son mesajlar