gs fb bjk hakkındaki mani uygulamasını 1 tl den markete koysam?

Bu konuyu okuyanlar

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bunu yapsam ne kadar kişi indirir veya ücretsiz yapıp reklam veya uygulama içi satın alma daha mı mantıklı? lütfen ayrıntılı cevaplar verin maniler çok orijinal.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Paralı yaparsan o iş zor ama reklamla bir şans deneyebilirsin. Fakat ben yine de tutacağını sanmıyorum. Üç beş tane çıkar işte vakit öldürmek isteyen katiller.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Paralı yaparsan o iş zor ama reklamla bir şans deneyebilirsin. Fakat ben yine de tutacağını sanmıyorum. Üç beş tane çıkar işte vakit öldürmek isteyen katiller.
maniler çok çarpıcı olsa bile mi kimse indirmez dandik mizahi sözleri indiriyolar :)

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Yani görmeden bir şey diyemem kesin anlamda. Denemek lazım...

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Yani doğrusunu söylemek gerekirse uygulama tutabilir, fakat düzenli ve yeterli bir gelir kaynağı olmaz diye düşünüyorum ben.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani doğrusunu söylemek gerekirse uygulama tutabilir, fakat düzenli ve yeterli bir gelir kaynağı olmaz diye düşünüyorum ben.
peki manileri yapınca kulüpler telif ister mi bu mümkün mü yoksa şarkı sözleri gibi ilgilenmezler mi?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Pardon... :D Telif haklarıyla ilgili pek fikrim yok. Sanırım "telif haklarına uygun olmadığını düşündüğünüz şeyler için bla bla maili ile iletişime geçebilirsiniz" gibi bir bilgilendirme mesajı kullanırsan muaf olabilirsin.

Fakat emin olmadığımı tekrarlayayım.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pardon... :D Telif haklarıyla ilgili pek fikrim yok. Sanırım "telif haklarına uygun olmadığını düşündüğünüz şeyler için bla bla maili ile iletişime geçebilirsiniz" gibi bir bilgilendirme mesajı kullanırsan muaf olabilirsin.

Fakat emin olmadığımı tekrarlayayım.
peki piyasada olmayan orijinal bir şeyse bu tutar mı?

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sevgili moderatörler bu konunun silinmesini istiyorum lütfen?