Grip oldum en çabuk nasıl geçer?

Bu konuyu okuyanlar

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar dün grib oldum okula gitmedim dil anlatım ve deutsch sınavım vardı hocalara söyledim pazartesi olayım dedim ama dil anlatım 53 karne ortalamam 80 fakat arkadaşlar diyoki sınav çok zordu diyolar napıp ne edip pazartesiye kadar atlatmalıyım ki dil anlatımı geçip teşekkür alayım, bu gribi atlatmak için önerilerinizi belirtiniz:crying:

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Benimkiler pek wunderbar değildi valla. İkinci özellikle :p
Sınavında başarılar :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sinavda Artikel (Tanimlik) sorulari cikiyor mu :D

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=282020]21olcaybaba21[/MENTION] nane limon sarımsak üçlüsü grip olduğumda yaptığım yegane içeceklerden biridir :D tadı mide bulandırıcı ama gribe karşı gördüğüm en etkili şey :) bunu yapınca etksini 2 saatte gösteriyor :) yatakta yatan adamı ayağa kadlrırır ;)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Hiç tanım sorusu yoktu. Ağırlıklı olarak cümle kurma var. Zaten olsa ne olur olmasa ne olur gene yapamam gene yapamam :mrgreen:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hiç tanım sorusu yoktu. Ağırlıklı olarak cümle kurma var. Zaten olsa ne olur olmasa ne olur gene yapamam gene yapamam :mrgreen:

Ögrenirsin zamanla. Tanimlik sorulari cikarsa ne demek istedigimi anlarsin :p

Neyse, vatandasin konusunu baltalamayalim :D

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Modlar öper sonra hadi kaçtım ben :d

Hodlu4108

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam tavsiyelerim şunlar ;

Şalgam suyu içmelisin. Araştırabilirsin gribe birebir... Vücut direncini yükseltir. Diğer taraftan soğanı rendele ve balla karıştır iç.. Bu da işine yarar. Grip diye bir şey kalmaz.

quelpascquelreg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başağrısı ve ateşin(yani semptomların) azalmasını istiosan tylhot al iç.antibiyotik kullanma sakın!!Hastalığın geçmesi için de gıdalara yönelecen duyulmuş olan

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
başağrısı ve ateşin(yani semptomların) azalmasını istiosan tylhot al iç.antibiyotik kullanma sakın!!Hastalığın geçmesi için de gıdalara yönelecen duyulmuş olan
biliyorum antibiyotik işe yaramıyomuş tylol hotu içicem birazdan gece 2 den beri uyuyamıyom rüyamda deve kervanlarını mekkeye götürüyodum :D hastalık yan etkileri .geceden beri portakal mandali yiyiom ama inş faydası olur hadi ben yatıyom günaydın(saat 7:30 iyi geceler demek saçma:lol:)

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Gir 10 tane yorganın altına terle sabaha birşeyin kalmaz Allah'ın izniyle

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Gir 10 tane yorganın altına terle sabaha birşeyin kalmaz Allah'ın izniyle
Yanlış. Çok tehlikeli öyle havale geçirme riski yükseliyor aman diyeyim. Limon önerebilirim ben grip olduğum zaman limon yerin ertesi gün kendini çok daha iyi hissedersin.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Yanlış. Çok tehlikeli öyle havale geçirme riski yükseliyor aman diyeyim. Limon önerebilirim ben grip olduğum zaman limon yerin ertesi gün kendini çok daha iyi hissedersin.

Bende içerim sıcak bir şeyler sonra terlerim sabaha büyük oranda iyileşirim genelde öyle gördük öyle büyüdük [emoji849]
Psikolojik de olabilir.

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Gecen sene grip oldum ateşlendim gözlerim yuvalarindan firlayacak.gibi zonklamaya başladi soluğu doktorda aldim

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bende içerim sıcak bir şeyler sonra terlerim sabaha büyük oranda iyileşirim genelde öyle gördük öyle büyüdük [emoji849]
Psikolojik de olabilir.
Hocam hasta insanı terletmek iyi değildir eskiler böyle büyümüş bunu doğru olarak kabullenmiş ancak yanlış bir uygulama terleteyim derken havale geçirir Allah korusun.

egemenozbeyli

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Konu üzerinden baya zaman geçmiş olsada bal + zencefil ikisilisini kış boyunca tüketirsen vücut direncini baya arttırmış olursun ve hastalığa yakalanma riskini düşürür + düzenli spor kadar faydalı bir şey yok bunu kesinlikle sağlığınız için yapın. Ben 3 yıl boyunca haftada minimum 5 gün spor salonunda veya site çevresinde koşu + fitness şeklinde kendimce spor yaptım ve o 3 yıl hastalık nedir bilmedim.