Grafik tasarım ve oyun için bu bilgisayar alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bu nasıl başlık yahu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Buna bu fiyatı vereceğine Dell 7567 1050 ti 7700 hq olan modeli 4200e HB'den al
Sadece win 10 yüklü değil ve 128 GB SD eksik

Reaksiyon puanı
57
Mesela bu 5899 öbürü 5300 özellikler aynı daha doğrusu kafam karıştı vatan bilgisayarmı yanlış bilgi vermiş

Reaksiyon puanı
57
Evet grafik için büyük ekran lazım, şey bu fiyata ssd 256 olmasımı gerekir ondanmı düşük diyorsun.

Not: 1 tb görünce yüksek zahnettim açıkcası büyük bi işde yapmıcam zaten oyun içinde animel oynuyorum cs go gibi tarzı oyunlar oynamıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet grafik için büyük ekran lazım, şey bu fiyata ssd 256 olmasımı gerekir ondanmı düşük diyorsun.
Hayır attığın iki linkteki cihazların bir çok donanımı aynı birinin fiyatının düşük olmasının sebebi şu üstte saydığım sepebler. Ben ucuz olanı alır ileride 960 Evo tarzı hız canavarı 250 GB bir SSD ile olan SSD'yi değiştirir yoluma bakardım.
Bununla aynı donanıma sahip Dell 7567'ye de bak onda da 7700hq ve 1050 ti var ve hepsi buradada 4200 TL

Reaksiyon puanı
57
Dell,de güzel ama itiraf etmek gerekirse hp de özellikleriyle birlikte kırmızı tuşları görünce gözüme hoşuma geldi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dell,de güzel ama itiraf etmek gerekirse hp de özellikleriyle birlikte kırmızı tuşları görünce gözüme hoşuma geldi
Paranızı düşünün bir bilgisayarda tasarım çoğunlukla önemli değildir. Aradaki fiyat farkına muhteşem mekanik klavyelerde birini alabilir çok iyi bir oyuncu faresi alabilirsiniz araya da kulaklık sıkıştırırsıniz hesabınızı yapın.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Sabit olarak mı kullanacaksınız? Eğer sabit bir şekilde kullanacaksanız, masaüstü toplamanız çok daha iyi olacaktır.

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Lütfen gidip bu bilgisayarı alma. 5.900TL'ye öyle bir sistem toplarsınki off off.. Ben yaklaşık 6-7 ay önce 4000TL'ye 1050Tİ lı sistem topladım.6 Bin lira verip 1050Tİ 'lı Laptop almak çook mantıksız olur. Ayrıca hiçbir zaman unutma aynı fiyat - aynı donanıma sahip olsa bile masaüstü herzaman daha iyi performans verir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu adam masaüstü PC toplayacak durumda olsa toplardı herhalde bu sorun bakalım.masaustu istiyor mu diye

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Yahu adam masaüstü PC toplayacak durumda olsa toplardı herhalde bu sorun bakalım.masaustu istiyor mu diye

Haklısın aynı bu durumda olan arkadaşımın pişmanlığını yaşamasın diye yardım etmek istedim sadece. Hatta arkadaşla inatlaşmıştık. İkimizinde aşağı yukarı 4000 TL gibi bir bütçesi vardı. O tutturdu monster monster ne kadar dil döksem de monsterın 1050 ekran kartlı laptobını aldı ben de 1050Tİ 'lı sistemimi topladım ayriyetten Razer USB gaming kulaklığı ve Logitecth g300s gaming mouse aldım. Şuan pişman. Evet yazlığına götürebiliyor , sunum için okuluna götürebiliyor. Ancak 2 mizin bilgisayarlarını karşılaştırdığımızda performansı daha düşük ekranı çok daha küçük ve kötü ( hz si olsun tepki süresi olsun .. ) uzun vadeli olarak düşünürsek ben istediğim gibi upgrade yapabilirim o çok zor yapar. ( ben alırken 8 GB ram aldım ve şuan elime bir miktar para geçti 1-2 aya bir 8 GB ram daha alıp sistemimi geliştireceğim ) Ben sadece tekrar düşünsün diye yazdım ki ileride pişman olmasın.

Reaksiyon puanı
57
Ya ben toplama konusunda hiç anlamıyorum, ancak bu kadar pahalıysa neden vatan o fiyata satıyorki

Reaksiyon puanı
57
Reaksiyon puanı
57
Ya aslında markası iyimi kötümü ona bakıyorum aldıgım gibi bi kaç ay sonra bozulsun istemiyorum

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ya ben toplama konusunda hiç anlamıyorum, ancak bu kadar pahalıysa neden vatan o fiyata satıyorki

Usta bilgisayarı çok taşıman gerekiyor mu ? Gerekmiyorsa masaüstü almak istiyorsan ben sana yardımda bulunurum. Hatta istanbul içindeysen vatana birlikte gideriz tanıdığım var vatanda yardımcı da olur

Reaksiyon puanı
57
7000 altında 17inç fiyatlarda var ama dell yada hp düşünüyorum başkada aklıma birşey gelmiyor bilgisayar toplama gibi işlerden anlamıyorum yeterki bozulmasın :p bide grafik için ssd önemli

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
oynatmayacağı oyun yok oldukça güzel bir laptop uygun fiyata bulabilirseniz ne mutlu size