Grafik Donanımına Erişim Engellendi

Bu konuyu okuyanlar

ilkeripeker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım Sapphire Amd Radeon HD 6750 1 GB DDR3 sorunum ise chrome da gezerken bile grafik donanımına erişim engellendi hatası alıyorum ve Rust oyununda ise 10 dk da bir bu hatayı alıyorum sizce sorun nedir ve çözümünü bilen varsa lütfen yardım edebilir mi ?

Enver Enversoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı hatayıbende Rust ta 5-10 dk geçtikten sonra alıyorum her yere baktım ne yazıyorsa yaptım olmuyor çözüm bulan lütfen yazsın.

ilkeripeker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede herşey güncel yok mu çözümünü falan bilen ? yada donanımsal bir sorun mu sizce

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz ?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Windows 10 ile benzer durum yaşayan amd kullanıcıları mevcut. Gelen yeni sürücüler ile sorunun düzelmesini bekleyebilirsiniz ancak bu durum aylar da sürebilir ya da Windows 7 veya 8 sürümüne geri dönüş yapabilirsiniz.

ilkeripeker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim fakat tonlarca oyun falan var sanırım böyle kalması daha iyi hepsini yüklemek sıkıntı olur tekrardan umarım yakın zaman da düzelir.

Enver Enversoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Windows 10 Pro 64 bit kullanıyordum bu sorun olunca Windows 8.1 Pro 64 bit e geri döndüm hala aynı sorun devam ediyor

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bazı sorunlar misal inf dosyasını modifiye ederek ya da script şeklindeki kodları değiştirerek çözülebilir ancak donanım sorunları assembly seviyesinde gerçekleştiğinden son kullanıcının müdahalesi zordur.
Windows 7 yükleme imkanınız varsa deneyin, en stabil ve en az sorunlu sistem odur.