gr5 2017 hakkında.

Bu konuyu okuyanlar

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşlar ön kamerası ve şarjı iyi telefon arıyorum sizce gr5 2017 kamerası nasıl kullananlar bilgi verebilirmi

Arka kamerası iyi değil kabul ediyorum ama en azından çamur gibi kötü çekermi gündüz çekimlerinde ve ön kamerası nasıldır

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Lenovo P2 öneririm. Ama GR5'De seni üzmez.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Başka öneri varmı arkadaşlar :

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zenfone 3 al . Süper uber ön kamera istiyorsan Xperia X al . Hepsi burada da 1400 TL

M

Murat Burç

SDN Okuru
xiaomi diyodun hocam :) asusun sorunlarını biliyorum. xperia dan da nefret ediyorum kalas gibi . hem şarjıda iyi olmalı telefonun
Çok fazla şey istiyorsun xioami de güzel ama yanaşmıyorsun .
Hem ön kamerası mükemmel hem de şarjı çok iyi hem de arka.akamerasinin fotoğrafı iyi olan a5 2017 var 1800 perde geziniyor o işlemciye o fiyata fazla
1500-1550ye bulursan belki yani belki o da özel isteklerin olduğu için

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Çok fazla şey istiyorsun xioami de güzel ama yanaşmıyorsun .
Hem ön kamerası mükemmel hem de şarjı çok iyi hem de arka.akamerasinin fotoğrafı iyi olan a5 2017 var 1800 perde geziniyor o işlemciye o fiyata fazla
1500-1550ye bulursan belki yani belki o da özel isteklerin olduğu için

Hiçde fazla bişey istemiyorum. ön kamerası iyi arka kamerası leş olmayan telefon istiyorum... üreticiler alıştırmış leş telefonlara yüksek fiyat verdirmeyi ondan böyle diyorsunuz

a5 2017 tam aradığım telefondu ama ön kamerasında fokus sorunu varmış bakın sizde araştırın görceksiniz. arkadaşlarınızla selfie yapsanız sizi süper çekiyo ama arkadaşlar bulanık çıkıyo

şayomi ye gelince bilmediğimden dolayı oda birisi süper diyo diğeri rom sorunları var parmak izi okunmuyo vs diyo

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hiçde fazla bişey istemiyorum. ön kamerası iyi arka kamerası leş olmayan telefon istiyorum... üreticiler alıştırmış leş telefonlara yüksek fiyat verdirmeyi ondan böyle diyorsunuz

a5 2017 tam aradığım telefondu ama ön kamerasında fokus sorunu varmış bakın sizde araştırın görceksiniz. arkadaşlarınızla selfie yapsanız sizi süper çekiyo ama arkadaşlar bulanık çıkıyo

şayomi ye gelince bilmediğimden dolayı oda birisi süper diyo diğeri rom sorunları var parmak izi okunmuyo vs diyo
A5 2017 f1.9dan ötürü arkaya bokeh efekti veriyor olabilir gidip mağazada deneyin a5 2017 bulunuyor .
Xioami ise ben şikayet eden duymadım
Xperia X ise şarjın günü çıkardığını söylüyorlar . Siz kalas diyorsunuz bir şey yapamam

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
A5 2017 f1.9dan ötürü arkaya bokeh efekti veriyor olabilir gidip mağazada deneyin a5 2017 bulunuyor .
Xioami ise ben şikayet eden duymadım
Xperia X ise şarjın günü çıkardığını söylüyorlar . Siz kalas diyorsunuz bir şey yapamam

xperianın tasarımı kalas. z5 gibi telefonları 2.5 a iyi kitlediler millete :D evet bokeh efekti yapıyo allah için süper telefon tam aradığımı bulmuştum yani ama kendimi çekerken iyi arkayı çekmek istesem al sana bokeh.