Görüş önerileriniz bekliyorum?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EmrahGürleyen

Doçent
#Link paylaşım yasaksa konuyu silebilirsiniz [Detaylı bilgim yok]

Kişisel Blog'um için görüş ve önerileriniz alabilir miyim ?
* İyi kötü bütün eleştrilerini yazabilirsiniz.
Blog link :blogum gitmek için tıklayın
Dostum nasıl bir hayal dünyan var bilemiyorum ama o kadını kaldır ordan :) renk uyumu çok iyi değil biraz daha çalışman lazım.

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Baba sayfa çok eski bir espri. Belki 12 yıl olmuştur bu ince komediyi görmeyeli. Maziyi hatırlattın bana sağ ol. Güzel ama fazla beyaz. Arka plan ile metin kutuları pek ayrılmıyor. Kutuların rengini 237-186-144(yada 158) gibi yapsan üst bara daha uyumlu hale gelir birleşir gibi geliyor bana. İletişim bölümünü ana sayfaya (pardon baba sayfaya) koyman daha işlevsel olur. Şahsen o bölümü bulmak için gezmem gerekti. Ve şu ablayı kaldır yükleniyor ekranından üzerinde kocaman Cleusa yazıyor. Bu tarz bir görüntü ise iğrenç bir hale sokuyor.

jdsezer

Üyecik
Uyarıları dikkate alarak gereken düzenlemeleri yaptım tekrar incelerseniz memnun olurum teşekkürler.

jdsezer

Üyecik
Siz googlenin servis olan blogger hakkında hiç araştırma yapmadınız sanırım :s etrafında milyonlarca blogger de Google reklam var.

Siz googlenin servis olan blogger hakkında hiç araştırma yapmadınız sanırım :s etrafında milyonlarca blogger de Google reklam var.
kardeşim sen aslinda araştirma yapmamişsın benle dalga geçiyorsun ? eyer oyle bişe olsaydi siz neden yapmadinz peki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Comlu Net ORG Gibi Uzantilar Olmadiği Zaman Reklam Vermiyo Gidin Araştirma Yapiniz Konu Burda Kapandi.

Son düzenleme:

jdsezer

Üyecik
Başvuru yaptım onay Bekliyorum Mert bey bloğun hakkında diğer görüşleriniz dinlenmek isterim.

jdsezer

Üyecik
Mert bey google adsense başvurum onaylandı blog sayfamın sağ widget reklamlarım aktif durumda çok sevindim onaylandığına siz küçük çaplı araştırmalarınız bence bırakmalısınız blogum hakkında iyi veya kötü bütün görüşleriniz benim için değerli teşekkür ederim.

Mert bey google adsense başvurum onaylandı blog sayfamın sağ widget reklamlarım aktif durumda çok sevindim onaylandığına siz küçük çaplı araştırmalarınız bence bırakmalısınız blogum hakkında iyi veya kötü bütün görüşleriniz benim için değerli teşekkür ederim.
siteniz baktimda reklam yok? hani

stat counter