Görünümünden Dolayı iOS 7 ye Güncellemeyecekler Kulubü

Bu konuyu okuyanlar

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar benim gibi ios 7 nin görünümü hoşuna gitmeyi güncellemeyecekler var mı merak ettim 3-5 kişi olsak da sesimizi duyuralım

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben anlamsız bir şekilde animasyonları beğendim. Ama ikonları kardeşime yaptırsam daha iyi olurmuş. Güncellemeyeceğim olabildiğince...

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Katılıyorum görünüm berbat olmuş iphone un o ağır havası gitmiş android e benzemiş uygulamalar ne zaman desteklememeye başlar o zaman güncellerim

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
neresinin android'e benzediğini açıklar mısınız lütfen?

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
neresinin android'e benzediğini açıklar mısınız lütfen?

Bu tepki neye:D bende iphone kullanıyorum yani android fanboyu değilim ama siz bana sanki android kullanan biriymişim gibi tepki göstermişsiniz ayrıca android kullansam bile bu tepki çok yalnış neyse soruya gelelim bu benim görüşüm android deki eski cm7 romlarına benzemiş aynısı demiyorum benzer diyorum ben beğenmedim ve benim gibi düşünenleri çağırdım siz benim gibi düşünenlerden biri değilseniz buraya yorum yazmak zorunda değilsiniz

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu tepki neye:D bende iphone kullanıyorum yani android fanboyu değilim ama siz bana sanki android kullanan biriymişim gibi tepki göstermişsiniz ayrıca android kullansam bile bu tepki çok yalnış neyse soruya gelelim bu benim görüşüm android deki eski cm7 romlarına benzemiş aynısı demiyorum benzer diyorum ben beğenmedim ve benim gibi düşünenleri çağırdım siz benim gibi düşünenlerden biri değilseniz buraya yorum yazmak zorunda değilsiniz
yoo ben öyle demek istemedim ve zaten androidte kullansanız birşey diyemem ben sadece şu anki android'e benzemediğini anlatmaya çalışmıştım yani tepki göstermek için değil

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Paşa paşa geçeceğinizden eminim. Uygulama desteğini çektiğinde geçmek zorunda olacaksınız eğer iPhone kullanıyorsanız. Biraz yenilikçi olmakta fayda var :)

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
güncellemeyeceğim. En azından görünümde alternatif temalar sunana kadar. :)

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Paşa paşa geçeceğinizden eminim. Uygulama desteğini çektiğinde geçmek zorunda olacaksınız eğer iPhone kullanıyorsanız. Biraz yenilikçi olmakta fayda var :)

Ben:Geçmiyorum ulen geçmiyorum işte
Tim Cook:Nayır Geçeceksin işte biz ne dersek o uygulama desteği vermicez ulen
Eğer çok zorunda kalırsam geçeceğimi belirttim ama gerçekten görünüm iyi olmamış ama sevenlerde oldu hem de sevenlerin sayısı sevmeyenlerden fazla

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
güncellemeyeceğim. En azından görünümde alternatif temalar sunana kadar. :)

İşte bu benim gibi düşünen birisi görünüm iyi olmamış iphone un eski ağır havası kaybolmuş ama böylesi apple için daha iyi oldu çünkü insanlar böyle tasarım seviyor(ne tasarımı ya millet hava atmak için alıyor:D)

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İşte bu benim gibi düşünen birisi görünüm iyi olmamış iphone un eski ağır havası kaybolmuş ama böylesi apple için daha iyi oldu çünkü insanlar böyle tasarım seviyor(ne tasarımı ya millet hava atmak için alıyor:D)
İPhone nun havası asil 5c çıktığında bozulacak gibi yani piyasa cikip millet almaya başladığında

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ios 7'yi beğendim. panoramic arkaplanları iphone'u döndürerek görebiliyorsun :D

alierenaltay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İPhone nun havası asil 5c çıktığında bozulacak gibi yani piyasa cikip millet almaya başladığında
bence de.iphonein bir duruşu olmuştur şimdiye kadar.samsung gibi s4 o bu şu modellerini çıkarmazdı.steveden sonra çok değişti apple :(

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güncellemezsek ne olacak destek bitince tıpış tıpış geçilecek :D

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de ilk önce hiç beğenmedim iOS 7'nin temasını. Sonra etrafta göre göre aşık oldum :D