Görsel ile arama yaptığımız görsellere ne oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

baris0112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün bir fotoğrafımı internette var mı, birisi profil resmi yapmış diye googlenın görsel yükleyip arama seçeneğini kullandım. Neyse fotoğrafı yükledim ara dedim ve sonuç çıkmadı bende iyi birisi tarafından kullanılmıyor çünkü kullanıldığı zaman arama sonuçlarında o fotoğrafın olduğunu her site çıkıyor. Ama sonra aklıma takıldı acaba arama yapmak için yüklediğim fotoğrafa ne oldu çünkü fotoyu yüklediğimde yanında yazı olarak tahmin kelimesi veriyor şimdi acaba bundan sonra o tahmin kelimesini yazınca benim fotomda mı çıkacak mı? Ekli dosyayı görüntüle 19743
Ekran görüntüsündeki hizmetler için kullanır yazısını görünce sormak istedim.

Teşekkürler

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
161
Evet bu ihtimal var ama bunun için o fotoğrafı sürekli aramak lazım.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Kendi kendine mayına basmak diye buna denir. :)

baris0112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet bu ihtimal var ama bunun için o fotoğrafı sürekli aramak lazım.

Ama şöyle bir durum var görsellerde resim bulunmasın için o resmin bir web sitesine eklenmesi lazım diyebiliyorum. Sonuçta görsellerde bir resmi açtığımız zaman oldugu websiteside görünüyor. Ama ben resmi bir web sitesine, bir açıklama ile eklemedim zaten eklenmiş mi diye ögrenmek için arama yapmıştım yaptım. Neyse zaten resimde öyle garip bir resim değil standart profil fotosuydu sadece kafama takıldı diye sormak istedim..