Görsel ile arama yaptığımız görsellere ne oluyor?

Konusu 'İnternet Tarayıcıları / Web Browser' forumundadır ve baris0112 tarafından 20 Mart 2017 04:10 başlatılmıştır.

1. baris0112

baris0112 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    muğla

- Görsel ile arama yaptığımız görsellere ne oluyor?

Arkadaşlar bugün bir fotoğrafımı internette var mı, birisi profil resmi yapmış diye googlenın görsel yükleyip arama seçeneğini kullandım. Neyse fotoğrafı yükledim ara dedim ve sonuç çıkmadı bende iyi birisi tarafından kullanılmıyor çünkü kullanıldığı zaman arama sonuçlarında o fotoğrafın olduğunu her site çıkıyor. Ama sonra aklıma takıldı acaba arama yapmak için yüklediğim fotoğrafa ne oldu çünkü fotoyu yüklediğimde yanında yazı olarak tahmin kelimesi veriyor şimdi acaba bundan sonra o tahmin kelimesini yazınca benim fotomda mı çıkacak mı? Eki Görüntüle 19743
    Ekran görüntüsündeki hizmetler için kullanır yazısını görünce sormak istedim.

Teşekkürler

2. Cyber Storm

Cyber Storm Bir seni böyle sevdim ben ♥ Editor

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Evet bu ihtimal var ama bunun için o fotoğrafı sürekli aramak lazım.

3. Donnie Darko

Donnie Darko Üyecik

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Suriyeli
    Yer:
    Manisa
    Kendi kendine mayına basmak diye buna denir. :)

4. baris0112

baris0112 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    muğla
    Ama şöyle bir durum var görsellerde resim bulunmasın için o resmin bir web sitesine eklenmesi lazım diyebiliyorum. Sonuçta görsellerde bir resmi açtığımız zaman oldugu websiteside görünüyor. Ama ben resmi bir web sitesine, bir açıklama ile eklemedim zaten eklenmiş mi diye ögrenmek için arama yapmıştım yaptım. Neyse zaten resimde öyle garip bir resim değil standart profil fotosuydu sadece kafama takıldı diye sormak istedim..

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş