Görev yöneticisindeki Start.exe zararlı bir yazılım mı?

Bu konuyu okuyanlar

MamiDW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba shiftdelete forum üyeleri benim merak ettiğim bir soru var geçenlerde GÖREV YÖNETİCİSİNİN BAŞLANGIÇ sekmesine girince Start diye birşey vardı bu dosyadan korktum çünkü bir yayıncısı yoktu virüs olduğundan şüpheleniyorum virüs mü yoksa sıkıntısız birşeymi

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14.8 KB · Görüntüleme: 376

KeremTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam sağ tık yapıp dosya konumu aç deyin ve dosyayı virüstotal(70 antivirüsün veritabanı olan websitesi) e yükleyin sonucu bize atın ayrıca sisteminiz ne olur ne olmaz kaspersky free + malwarebytes ile taratın

KeremTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ayrıca başlangıçta açılan programları daha detaylı görmek için CCleaner kullanabilirsiniz benim de size önerimdir :) aklınızda soru işareti kalırsa bana yazmaktan hiç çekinmeyin hocam iyi forumlar..

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Başlangıçta açılan programları düzenlemek için CCleaner yazılımına gerek yok. CCleaner'in basit ev kullanıcılarına hitap ettiğini düşünmüyorum. Sistem dosyası silmeye kadar gidiyor marifeti. Onun yerine Wise Disk Cleaner kullanmak daha akıllıca.

72506

KeremTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Başlangıçta açılan programları düzenlemek için CCleaner yazılımına gerek yok. CCleaner'in basit ev kullanıcılarına hitap ettiğini düşünmüyorum. Sistem dosyası silmeye kadar gidiyor marifeti. Onun yerine Wise Disk Cleaner kullanmak daha akıllıca.

Ekli dosyayı görüntüle 72506
Hocam yıllardır kullanıyorum, etrafımda da bir sürü kişi kullanıyor ve hiçbirisi belirgin bir sorun yaşamadı. forumlarda da genel olarak öneriliyor kısacası ben bilinçli kullanımda sıkıntı çıkarcağını düşünmüyorum ama tabi ki alternatif yazılımlara da açık olmak lazım dediğiniz yazılımı da deneyecegim :)