Gördüğünüz en güzel cep telefonu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Geçmişte ve günümüzde gördüğünüz en iyi cep telefonu. 3310 reyis selam olsun burdan sana. Geçmişte kullandığım en güzel telefon n95 8gb modeliydi 1000 tl küsür vermiştim o zaman ne şekildi ya kimse dolduramıyor yerini :) günümüz de ise bir note 8 isterdim ama mallsef evlilik öncesi hazırlıklar elimi tutuğu için kendimi tutuyorum. Benim listem şöyle olurdu kullandığım olarak n95 8gb iPhone 4s ve 5s. Kullanmadığım günümüz telefonu note 8 s8 ve s7 lerin gold rengi edge olanı

nextman

Profesör
benim ilk kullandığım telefonlardan ,şimdiki su geçirmez gibi görünen telefonlara taş çıkarır. Adana sıcağında cepte terlese bile çalışıyordu elimle bir siliyordum temiz..Hey gidi günle hey:rolleyes:

note 8 fiyatını geçtim günümüzde çok iyi değil mi bea
Evet şahane telefon özellikle geçenlerde teknosada inceledim kamerasını açınca telefonu bırakmak istemedim insan sürekli resim çekmek ister kullandığım 6s kamerası çok kötü geldi gözüme note 8 kamerasını görünce :)
vayyy be sis mi jar mı tam hatırlayamadım bende 512 mb hafıza kartı vardı internetten oyun program indirip kurardım vay gibi eski günler o zaman Vodafone kullanıyordum hatırlayanlar bilir msn programı vardı bunlar için. Abi bilgisayar gibi telefon derlerdi gören arkadaşlar

lgsever

Profesör
Yasaklı
Evet şahane telefon özellikle geçenlerde teknosada inceledim kamerasını açınca telefonu bırakmak istemedim insan sürekli resim çekmek ister kullandığım 6s kamerası çok kötü geldi gözüme note 8 kamerasını görünce :)

vayyy be sis mi jar mı tam hatırlayamadım bende 512 mb hafıza kartı vardı internetten oyun program indirip kurardım vay gibi eski günler o zaman Vodafone kullanıyordum hatırlayanlar bilir msn programı vardı bunlar için. Abi bilgisayar gibi telefon derlerdi gören arkadaşlar
Nite 8 mağazlara geldimi hemen bakmam lazım vay anasını

Akif52

Profesör
Note 8'de dört dörtlük değil gençler. Şu arkaya cam koyma işini bırakana dek. Xiaomi'de aynı şeyi yaptı. Arka metal olacak arkadaş. O cam ne iğrenç duruyor. Ayrıca dayanıksız. Aman erimesin ısınıpta sonra?

Kesinlikle xperia xa1 ultra siyahı olacak ama birde ilk çıktığı zamanlar v10 da epey etkilemişti beni.
Eskilerden de motorola telefonlar genelde ilgimi çekerdi razr v3 bide i6 vardı diğer telefonlardan çok daha ince dururdu.
Birde bende eskiden ışık manyaklığı vardı samsung b100m bu yüzden almıştım harika bir ışık yayma potansiyeli vardı elektrik gidince tüm odayı aydınlatırdı ayrıca harika da tuş takımı ve tuş ışığı vardı.Yine xperia spyi sırf led bildirimi için almıştım aklımı almıştı resmen.

MoNGoL

Profesör
Galaxy Alpha çok güzel tasarımı vardı , parmak izi okuyucusu vardı , bataryası o kadar az olmayaydı çok iyi cihaz. Bir de Note 7 güzeldi ama Note 7 tarihe gömuldu :tearsofjoy:

stat counter