Google'ın yeni ofisi (Tel-aviv)

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
481152894720.jpg

google_office_01_d.jpg

google_office_02_d.jpg

google_office_03_d.jpg

google_office_04_d.jpg

google_office_05_d.jpg

google_office_06_d.jpg

google_office_07_d.jpg

google_office_08_d.jpg

google_office_09_d.jpg

google_office_10_d.jpg

google_office_11_d.jpg

google_office_12_d.jpg

google_office_13_d.jpg

google_office_14_d.jpg

google_office_15_d.jpg

google_office_16_d.jpg

google_office_17_d.jpg

google_office_18_d.jpg

google_office_19_d.jpg

google_office_20_d.jpg

google_office_21_d.jpg

google_office_22_d.jpg

google_office_23_d.jpg

google_office_24_d.jpg

google_office_25_d.jpg

google_office_26_d.jpg

google_office_27_d.jpg

google_office_28_d.jpg

google_office_29_d.jpg

google_office_30_d.jpg

google_office_31_d.jpg

google_office_32_d.jpg

google_office_33_d.jpg

google_office_34_d.jpg

google_office_35_d.jpg

google_office_36_d.jpg

google_office_37_d.jpg

google_office_38_d.jpg

google_office_39_d.jpg

google_office_40_d.jpg

google_office_41_d.jpg

google_office_42_d.jpg

google_office_43_d.jpg

google_office_44_d.jpg

google_office_45_d.jpg

google_office_46_d.jpg

google_office_47_d.jpg

google_office_48_d.jpg

google_office_49_d.jpg

google_office_50_d.jpg

google_office_51_d.jpg

google_office_52_d.jpg

kaynak

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İnsan sabah kalkınca işe gitmeyi istemez, burada çalışanda eve gitmiyordur heral.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
google dahi çocuklarına yalancı bir cennet kurmuş sanki!
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION], senin şansın olabilir belki... google nexus sebebiyle korelilerle göbekten bir bağı var, e senin de kızları sebebiyle bir bağın var...

oldu bu iş,

hemen müracaat edebilirsin!:laugh:

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aga burda temizlikci olcan
mesai bitince orda kalacaksin
temiz is :D

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Süper, beni de aralarına alırlar mı acaba :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Google'da işe girmek için hangi vasıflara sahip olmak lazım !?

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Nihayet ana vatanlarına yakışır bir ofis açabilmişler :)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Fotoğraflara nasıl bir ayar çekilmiş? Bilen var mı?

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
müslümanların bombalanmasını rahatça izleyebilmek için camları büyük tutmuşlar. artan yahudi yerleşim yerlerini meşrulaştırmak amaçlı olabilir.
muhtemelen dünyanın onca yeri varken nüfusun az olduğu ve savaşın çok yakın olduğu israili seçmelerine güzel bir kılıf bulmuşlardır

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
şimdi bunlar bu ofisle havamı atıyolar peehh bizim sahibinden.com ofisimiz var türkiyede bir ilk olan

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
müslümanların bombalanmasını rahatça izleyebilmek için camları büyük tutmuşlar. artan yahudi yerleşim yerlerini meşrulaştırmak amaçlı olabilir.
muhtemelen dünyanın onca yeri varken nüfusun az olduğu ve savaşın çok yakın olduğu israili seçmelerine güzel bir kılıf bulmuşlardır
Beklediğim yorum. :)
Bak hemen altında [MENTION=11582]flood_77[/MENTION] nickli arkadaş ne yazmış. :)

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tek kelime ile süper! Adamlar işi biliyorlar alışveriş merkezi gibi bir yer kurmuşlar işe gitme sendromu yok onu kaldırmışlar burada çalışan her insan gerek saat 5'te gitsin. Eğlenceli vakit geçirebilecekleri bol maaşlı ve bol verimli çalışma ortamı hazırlamışlar. Helal olsun :)

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Senin beklediğin yorum nasıl o ise, bizim de israil dostu google dan beklediğimiz buydu.
Elbette sadece işgalci israil de değil, kurduğu tüm ofislerde buna benzer yalan cennetler oluşturuyor ki çalışanları güzel işler çıkarsın paralar kazansın ve o paraları her yıl bebek katili israil hükümetine gondersin. Tıpkı kardeşleri facebook un yaptığı gibi...
Ama her ne hikmetse, senin o işaret ettiğin yorumdaki gibi bahsi geçen bu "insana değer veren" ler, Türkiye'de hiçbir şekilde vergi olayina girmiyorlar. Niye mi? Çünkü insana değer veren bu haysiyetsizler, paralarının Müslümanlar a hele ki Türkler e gitmesine gönülleri razi olmuyor.
Çünkü insana değer veren bu insanlar sadece kendilerinden olanı insan sayiyorlar ve ne hikmetse yine kendilerinden olmayanlardan böyle saygı görüyorlar. Ne diyelim helal olsun...

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Senin beklediğin yorum nasıl o ise, bizim de israil dostu google dan beklediğimiz buydu.
Elbette sadece işgalci israil de değil, kurduğu tüm ofislerde buna benzer yalan cennetler oluşturuyor ki çalışanları güzel işler çıkarsın paralar kazansın ve o paraları her yıl bebek katili israil hükümetine gondersin. Tıpkı kardeşleri facebook un yaptığı gibi...
Ama her ne hikmetse, senin o işaret ettiğin yorumdaki gibi bahsi geçen bu "insana değer veren" ler, Türkiye'de hiçbir şekilde vergi olayina girmiyorlar. Niye mi? Çünkü insana değer veren bu haysiyetsizler, paralarının Müslümanlar a hele ki Türkler e gitmesine gönülleri razi olmuyor.
Çünkü insana değer veren bu insanlar sadece kendilerinden olanı insan sayiyorlar ve ne hikmetse yine kendilerinden olmayanlardan böyle saygı görüyorlar. Ne diyelim helal olsun...
Öncelikle, burada bi' İsrail savunucusu, yada diplomatı falan değilim ben, o yüzden sakin ol. :) Buradaki konuşmalarımızın bir şeyleri çözmeyeceğini de unutma.. Sadece kendi fikrimizi beyan ediyoruz hepsi bu..

Benim o mesajımda söylemek istediğimi yanlış anladın galiba, yada ben kendimi yanlış ifade ettim.. Yani Google Türkiye'de ofis açsa, hepimiz "oo ne güzel ülkemiz gelişiyor" yada ne biliyim o tarzda yorumlar yaparız.. Ama İsrail'de açtıkları zaman niyeyse içimizde bastırılmış duyguların patlaması oluşuyor, nedendir bilinmez, İsrail ortalıkta olduğu için herkez rahatlıkla kahrolsun, yada ortak nefret söylemlerinde rahatlıkla bulunabiliyor.. Buda ayrı bi' konu..

Neyse, özet olarak, benim orada söylemek istediğim şey, arkadaş yazmış yok efendim bombalanmaları izlemek için camları büyük tutmuşlar falan diye.. O bana çok saçma geldi ona ithafen o yorumu yaptım.. :)

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Estağfurullah [MENTION=325419]nikney[/MENTION] kardeşim. İnan ki benim de, düşündüğün gibi bir niyetim yoktu. En azından senin üstüne öyle bir yafta yapıştırmak değildi niyetim, haddim de olmadığı gibi..

Ama benim anlatmak istediğim de google ın Türkiye de bir ofis açmayacağıydı..Çünkü adamların niyeti de düşüncesi de belli.. :)

Bu arada google istediği yerde istediği ofisi açar..Hem de böyle şekilli cennet gibi ofis açar..Ona hiçbir şey diyeceğimiz yok elbet. İşini de iyi yapıyor mu? hem de gayet iyi yapıyor..İşinin hakkını da veriyor. Ona da hiçbirimizin birşey diyebileceğini zannetmiyorum.

Ama "insana değer verenler" dediklerimiz bebek katili israilin para kaynaklarından biri... Türkiye ye vergi vermekten kaçınan ama işine gelen yerlerde MİLYONLARCA DOLAR para dağıtan bir kurum.. Hani bu unutulmasın dı bizim amacımız :)

Eğer yanlış anlaşılacak birşey söylediysem özür dilerim.

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bu ofis bence yeni değil daha öncedende hatırlıyorum bu resimleri ben