Google Talk Kendini Bozdu

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Selamlar,

Sevgili Google Talk'a an itibarıyla giriş yaptığımda, ana pencere sapıtıyor. Yanıt vermeyecek hale geliyor. Bu hatayı bugün yaşayan var mı? Bana özgü bişeyse, çözümünü bilen var mı?

Programı silip tekrar indirdim ve kurdum. Sonuç değişmedi(İngilizce olanını kullanıyorum).

Tavsiyesi olan?

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Türkçesini kullanmak ve sistemden bütün dosyalarını silerek tekrar denemen. Ben bütün gün açıktı bir sorun yaşamadım.

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. ama ingilizcesini çünkü ağ komşusu dosya paylaşımı vs ayrıcalıkalrı var diye. eski sistemimde böyle kararsızlıklar yaşıyordum. ama yeni bilgisayarımda bundan eser bile kalmadı.

acaba bilgisayarın mı eski? yada güvenlik programını aktiflikten kaldırıp kullan bi müddet. hatırladığım kadarıyla bilgisayarı kasacak şeyleri geçici süreliğini dondurduğumda sorun yaşamıyordum...

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Google Talk 21 Kasım 2007 sonra güncelleme yok. Google Chrome böyle mı? olacak. Chrome Beta 2 sürümü 1 yıl sonra çıkarmış. :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Google Talk 21 Kasım 2007 sonra güncelleme yok. Google Chrome böyle mı? olacak. Chrome Beta 2 sürümü 1 yıl sonra çıkarmış. :D
hah sanırım ben o günden beri kullanmıyorum ya da ne dinliyorum özelliği İngilizce versiyonuna yansıdığından beri:turned:

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Halen bir çözüm bulamadıysan Gmail'deki mailine girdiğinde sol tarafta google talk kısmından geçici olarak konuşabilirsin.