Google Sürekli oturum açtırıyor

Bu konuyu okuyanlar

Furkancngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google chrome kullanıyorum google her kapatıp açtığımda oturum açtırıyor her youtube girdiğimde oturum açmaktan sıkılıdım lütfen yardım edin

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
ayarlar kısmından ana sayfayı google yada başka siteyi anasayfa olarak ayarlarsanız; bir daha giriş yapmak zorunda kalmazsanız

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
nasıl yani şimdi chrome'a tıklıyorsunuz(açıyorsunuz) ve açıldığı gibi size zorunlu bir şekilde oturum mu açtırıyor yoksa sizin oturum açmanız gerekiyor fakat her kapatıp açtığınızda oturumdan çıkılmış mı oluyor?

Furkancngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl yani şimdi chrome'a tıklıyorsunuz(açıyorsunuz) ve açıldığı gibi size zorunlu bir şekilde oturum mu açtırıyor yoksa sizin oturum açmanız gerekiyor fakat her kapatıp açtığınızda oturumdan çıkılmış mı oluyor?

zorunlu değil ben oturum açıyorum ama her kapatıp açtığımda oturum epostası ve şifresi istiyor

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Google chrome kullanıyorum google her kapatıp açtığımda oturum açtırıyor her youtube girdiğimde oturum açmaktan sıkılıdım lütfen yardım edin

Google kullanma derim Opera daha hızlı galiba biraz daha az ram tüketiyo

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
zorunlu değil ben oturum açıyorum ama her kapatıp açtığımda oturum epostası ve şifresi istiyor
normal yani sıkıntı yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Google kullanma derim Opera daha hızlı galiba biraz daha az ram tüketiyo
chrome evet daha fazla ram tüketiyor fakat operanın ondan aşağı kalır bir tarafı yok bunun nedeni chromium tabanlı olmaları olduğunu düşünüyorum. Fakat az ram tüketen browser olarak greenbrowser vs. gibi şeyleri öneririm fakat bunlar tasarım açısından rezalet. En son çıkan Firefox Quantum 58.0 güncellemsi ile çok iyleşti diye düşünüyorum. Az ram kullanan tarayıcı bana göre Firefox Quantum.
Fakat hız açısından çok farklı olduklarını söyleyemem.

Son düzenleme:

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
çerezlerle ilgili durum + chrome kullanıyorsan ayarına bak... sıfırladığında geçerse ondandır...

Kliptomanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Üstat bende de aynı sorun vardı. chrome mu açıyordum. kapatınca tekrar oturumum kapanıyordu.
şu gönderdiğim yerden tarama verilerini temizle

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (27).png
    Ekran Görüntüsü (27).png
    218.9 KB · Görüntüleme: 362