Google Stadie

Google Stadia

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Keremow01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bedava olsa bile çoğu oyuna para veriyosun ve Türkiyenin interneti zaten yavaş sizce ayda 10$'a alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başliği yanlış yazmışım?

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Alınmaz türkiyede 10MBPS'den fazla interneti olan çok az kişi olduğu için kimse oynayamaz fazla.

Soloist_Deve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bedava olsa bile çoğu oyuna para veriyosun ve Türkiyenin interneti zaten yavaş sizce ayda 10$'a alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başliği yanlış yazmışım?
Bence biraz beklemek en iyisi.kütüphanesinde ne varmış,Sürekli destekleniyor mu öğrenelim sonra Ayda 10 doları gömeriz:)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
TR'ye daha gelmeyecek.

Beklemeye devam.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yoo oynanabilir, UPLOAD konusunda BTK da bir çalışma var. Yakında 3 ya da 4 'e katlanabilir UPLOAD'lar
Çalışma olabilir fakat herkesin internet hızı artacak diye birşey yok 25mbps internetim var 7'den yukarı çıkmıyor (kablolu) Google Stadia 10MBPS Minimum istiyor.

Yazınız biraz gereksiz olmuş gibi ben çoğu kişi oynayamayacak dedim siz oynanabilir diyorsunuz nasıl oynayacak bazı kişiler ? (interneti kötü olanlar , kablosuz kullananlar , kotalı olanlar ) Üsttede belirttiğim gibi BTK çalışma yapsa bile internet servis sağlayacakları bu projeyi hayata geçirecekler mi ?

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Google'ın açıklamasına göre Stadia türkiye'ye gelmeyecekmiş, boşuna bekliyoruz ki gelse de kimsede 35 mbps internet yok, olsa bile kotalı bi GTA 5 bile 80 GB kota dayanmıyor adam diyor minimum 10 mbps.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Google'ın açıklamasına göre Stadia türkiye'ye gelmeyecekmiş, boşuna bekliyoruz ki gelse de kimsede 35 mbps internet yok, olsa bile kotalı bi GTA 5 bile 80 GB kota dayanmıyor adam diyor minimum 10 mbps.
Dediğim gibi boşuna bekliyorlar . Hadi gelse bile senin söylediğin gibi okadar internet hızı çoğu kişide var.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Çalışma olabilir fakat herkesin internet hızı artacak diye birşey yok 25mbps internetim var 7'den yukarı çıkmıyor (kablolu) Google Stadia 10MBPS Minimum istiyor.

Yazınız biraz gereksiz olmuş gibi ben çoğu kişi oynayamayacak dedim siz oynanabilir diyorsunuz nasıl oynayacak bazı kişiler ? (interneti kötü olanlar , kablosuz kullananlar , kotalı olanlar ) Üsttede belirttiğim gibi BTK çalışma yapsa bile internet servis sağlayacakları bu projeyi hayata geçirecekler mi ?

Hocam bu konuda Telco şirketlerinde ciddi saha dolabı pozisyonlama işi devam ediyor. Fiberleri döşemeye hatta hatları güzelleştirmeye de devam ediyorlar. Ama ekonomik krizin iliğimize kadar hissettiğimiz şu dönemde biraz yavaşlamış olabilir.

25 Mbps internetiniz var 7 alıyorsanız cızırdayın ISP'nize. Oynanabilir dememin sebebi ise, EĞER GELİRSE (ki şu anda plan yok) oynanabilir dedim.