Google Sıralama Anlamsızlığı

Bu konuyu okuyanlar

barisdayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Adım Barış Dayak.
barisdayak.com şeklinde web sitesi , google harita kaydı, youtube video, sosyal medya hesapları gibi birçok içerik ve url'ye sahip Barış Dayak.

sitenin trafiğide yüksek olmasına rağmen bazı alakasız youtube videoları sıralamada geçemiyorum.

örneğin barış dayak yazdığımda;
Kuzey Güney 62.Bölüm Kuzey Barış Dayak Sahnesi gibi alakasız bir video çıkıyor.

ve bu videoyu geçemiyorum birtürlü.
sizcede saçma değilmi arkadaşlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Merhabalar;

Sonuç olarak Google üzerinde arama yapıyorsunuz ve Youtube zaten Google ürünü.İnternet aramalarında kendi markasını öne çıkarması gayet doğal değil mi?

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Adım Barış Dayak.
barisdayak.com şeklinde web sitesi , google harita kaydı, youtube video, sosyal medya hesapları gibi birçok içerik ve url'ye sahip Barış Dayak.

sitenin trafiğide yüksek olmasına rağmen bazı alakasız youtube videoları sıralamada geçemiyorum.

örneğin barış dayak yazdığımda;
Kuzey Güney 62.Bölüm Kuzey Barış Dayak Sahnesi gibi alakasız bir video çıkıyor.

ve bu videoyu geçemiyorum birtürlü.
sizcede saçma değilmi arkadaşlar

Youtube'daki videonun ismi Barış Dayak Videosu, Kıvanç, dizide Barış isimli arkadaşı kıstırıp dövüyor. Bu popüler video 1 milyon+ izlenmiş. Tabii ki hem popülaritesinden hem de etiketlerden ötürü (senin şanssızlığın) üstte gelecek. Bu arada sayfan güzel ancak alexa sıralaması düşük...

barisdayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Youtube'daki videonun ismi Barış Dayak Videosu, Kıvanç, dizide Barış isimli arkadaşı kıstırıp dövüyor. Bu popüler video 1 milyon+ izlenmiş. Tabii ki hem popülaritesinden hem de etiketlerden ötürü (senin şanssızlığın) üstte gelecek. Bu arada sayfan güzel ancak alexa sıralaması düşük...

Evet şanssızlığım diyelim. çok etkiliyor malesef beni bu durum
Evet düşük 2 ay kadar oluyor faliyete sokalı ondan kaynaklı.

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Sitenizin anahtar kelimelerinden birine ''barış dayak'' olarak bir anahtar kelime girebilir sonrasında alacağınız backlinkler ile 1 ay içerisinde bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

barisdayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
tekrardan merhabalar.
web sitemde anahtar kelime kullanmamayı tercih ettim etkisi azaldığından dolayı.
2 hafta öncesinde aniden bahsettiğim içerikler gitti benm içeriklerim gelmeye başladı.
burada anladım ki sabır ve zaman gerekiyormuş.

borayds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dayak cok jenerik bir anahtar kelime. yukariya cikmada zorlanmaniz normaldir.

ulusalharp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
özel kelimelere odaklanmak lazım dayak geniş eşlemeli bir kelime hiti çok olan dayak ile alakalı kelimeler öne çıkması normal

barisdayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
özel kelimelere odaklanmak lazım dayak geniş eşlemeli bir kelime hiti çok olan dayak ile alakalı kelimeler öne çıkması normal

haklısınız,
üzerinden baya zaman geçti istediğim hali aldı.
açıkcası zaman gerekiyormuş

Son mesajlar