Google Play'den bir şey indiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
probook tablet aldım ama google play dan ve internetten indirme yapa mıyorum ilk geldiği sıralarda indire biliyordum fakat şimdi indiremiyorum arkadşlar ne olursunuz bana yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben gogle play storeden birşey indiremiyorum sunucudan bilgi alınırken hata oluştu (prc:s-5:AEC-0) diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim zyxel P-660w-Tx series modemim var modemime tabletimden ve telefonumdan giremiyorum sadece pc den girebiliyorum neden

mhmtckmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google hesabini kaldirip tekrar eklediniz mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonu sıfırlayınca oluyor ama fotoğraflarınızı yedekleyin:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende google playdan iki gündür birşey indiremiyorum..
"fabrika ayarlarına geri dön" bile denedim ama maalesef.
403 nolu hata sebebiyle indirilemedi diyor..
asus fonepad kullanıyorum
yardımcı olabilecek misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fabrika verileri sıfırla diyo bende tam sıfırlarken geri döndürülemez diyo bende korktum ya tabletime bişey olursa markası dark evo pad ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben çözümü buldm tablet veya telefonda ayarlar-yedekle sıfırla/sıfırla buraya basıp sıfırlıyorsunuz ve sonra bilgisayardan yeni hesap açıp tablete o hesabı girince oluyo bende oldu inş sizdede olr deneyin belki olr. kendime de çok thanks you ederim
:D:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar inmiyor google playden oyunlar ne yapabilirim bana bir çözüm bulur musunuz lütfen??? yoksa yandım bittim çok acil lazım oyun veya başka hiçbir şey inmiyor napıcam ben ??????????? :( :( :( :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende senin dediğin aynı şeyi yaptım oldu ellerine sağlık teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar google play storeye baglanamayanlar arkadaslar freedom diye bir hile programi indirdiyseniz sorun %90 ondandir cozumu internette yaziyor freedomu duzgence telefondan kaldirmak lazim ayarlardan silince hic bisey olmuyor yazin internete dogru kaldirisini ogrenin google playi sifirlayin tekrar kurun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google playı acınca google play durduruldu diyo ve açılmıyor tablet markası ise artes yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ''beyaz renkli alışveriş torbası'' google playın amblemindeki poşet bazı e postalar ulaşılmıyo baska hesap açın :p belki olur ben deniyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Buuldum Ben Denedim Oldu Sadece Gerekli Olan Tabletınızdeki Google Hesabı ile Pcdeki Google Hesabının Aynı Olması Lazım Farklı Hesap Olunca Olmuyor O Yuzden Boyle Yazılar Cıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google play den facebooku indiremiyorum sonunda hata kodu:-24 diye yazıyor ne yapmam gerek

Cavid1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun markası ne?Bi dr mob.ua sitesinden yükleyebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi benim sorunum daha farklı tabletimin markası Casper vıa google playdan oyun indiricem mesela clash of clans indirirken ''Clash of clans bir hata nedeniyle yüklenmedi diyor'' neden sizce ?? :confused1: acil cevapp

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Google play'in farklı sürümlerinin apk'sını indirerek deneyin belki faydası olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de şu yazı çıkıyor Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz. biri şuna bi çözüm bulsun:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uygulamalar acılıyor lakin uygulama resimlerini göremiyorum sebebi nedir

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar telefondan dns değiştirmeyi videolu anlatmıştım isteyen izleyebilir: TIKLA