Google Play Store Güncel Olmasına Rağmen Hala Eski Görünümde

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Herkese merhaba. Sorunum başlıktaki gibi. Google Play güncel. Önbelleğini ve verilerini 10-15 kere silmeme rağmen hala eski. Çözümü nedir? Sürümü: 16.2.25-ALL [0] [PR] 263465627

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Sanırım bahsettiğin yeşilli tasarım, yakın zamanda bembeyaz yaptılar (oldukça kötü) bana 1 hafta önce geldi, biraz daha bekle anca gelir Google hep yavaş biliyosun :)

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Benim telefona da gelmiş yeni tasarım ben hiç beğenmedim , aynı anda gelmiyor sanırım

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Sanırım bahsettiğin yeşilli tasarım, yakın zamanda bembeyaz yaptılar (oldukça kötü) bana 1 hafta önce geldi, biraz daha bekle anca gelir Google hep yavaş biliyosun :)
Sizi bilmem ama daha modern ve güzel.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
O da modern onuda beğeniyorum ancak Android için güzel duruyor.
Daha çok gelişmesi gerekiyor ve beyaz beyaz nereye kadar. Allah'tan Q ile karanlık mod geliyor, gözlerimiz bayram edecek.
Zaten Google genel olarak bi değişime gitti Android isimlendirilmesi, yeni logo filan artık o basit ve çocuksu tasarımdan uzaklaşıyor.

Reaksiyon puanı
5,172
Modernlik arıyorsan App Store'a bak.

Google play ve App store Minimal tasarım mı flat tasarım mı sorusunun şahsi cevabı... Aralarındaki farka bakmanızı tavsiye ederim.

Play store hiçbir zaman app store a benzemeye çalılmayacak. Sadece kendi minimalliğini bir adım öteye taşımaya çalışacak.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Google play ve App store Minimal tasarım mı flat tasarım mı sorusunun şahsi cevabı... Aralarındaki farka bakmanızı tavsiye ederim.

Play store hiçbir zaman app store a benzemeye çalılmayacak. Sadece kendi minimalliğini bir adım öteye taşımaya çalışacak.
Tabikide benzemeye çalışmaz hocam bu konuda hemfikirim. Google genel olarak daha sade tasarımlara sahip zaten. Benim orda bahsetmek istediğim fi tarihinden beri tasarım aynı ve App Store'a bakışla tasarım açısından daha sönük kalıyor. Son güncellemeyle biraz daha detaylara önem verilmiş ama hala yetersiz.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Tabikide benzemeye çalışmaz hocam bu konuda hemfikirim. Google genel olarak daha sade tasarımlara sahip zaten. Benim orda bahsetmek istediğim fi tarihinden beri tasarım aynı ve App Store'a bakışla tasarım açısından daha sönük kalıyor. Son güncellemeyle biraz daha detaylara önem verilmiş ama hala yetersiz.
Demek istediğim şey tam olarak bu değil aslında. Google play store şuan material tasarımın zirvesi denilecek noktada. App Store ise flat tasarımın zirvesi durumunda.

Bence sizin gözünüze flat design daha çok hitap ediyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Herkese merhaba. Sorunum başlıktaki gibi. Google Play güncel. Önbelleğini ve verilerini 10-15 kere silmeme rağmen hala eski. Çözümü nedir? Sürümü: 16.2.25-ALL [0] [PR] 263465627
Benim de Play Store sürümü düne kadar V16.1.30 idi; cihaz ürün yazılımı güncellemesi geldi ve Play Store sürümü v16.2.30'a yükseldi.
(Ürün yazılımı Android Pie tabanlı sürüme yükseldi ve güncelleme güvenlik yaması içeriyor; sürümler arası fark sanırım Android sürümü ile de alakalı bir durum, bu bağlamda (Play Store güncellemesinde hata vermiyorsa) bunu bir sorun olarak değerlendirmemek gerektiğini düşünüyorum.)

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Benim de Play Store sürümü düne kadar V16.1.30 idi; cihaz ürün yazılımı güncellemesi geldi ve Play Store sürümü v16.2.30'a yükseldi.
(Ürün yazılımı Android Pie tabanlı sürüme yükseldi ve güncelleme güvenlik yaması içeriyor; sürümler arası fark sanırım Android sürümü ile de alakalı bir durum, bu bağlamda (Play Store güncellemesinde hata vermiyorsa) bunu bir sorun olarak değerlendirmemek gerektiğini düşünüyorum.)
Benimki de dediğiniz sürüm bugün oldu. Ben Galaxy A10 kullanıyorum. Android sürümüm 9.0