"Google Play Store durduruldu" hatasını niye alıyorum?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben sıfırlama yaptım ama hala giremiyorum. ne yapabilirm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba
bende sony s android telefon var. bir kaç gündür haberlerk ve hava durumu programına erişemiyorum. "maalesefe haberler ve hava durumu" durdu diye bir uyarı veriyor.
üstelik bu programı ben indirmedm telefonun kendisinde vardı. uygulama tercihlerini sıfırladım ama bir işe yaramadı.
lütfen bilgi verin. teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aldıktan 2 hafta sonra bu hata oldu arkadaşlar telefonu sıfırla dediler yaptım sonra gine bu hata oldu gine sıfırladım gine oldu arkadaş mahallede yaklaşık 6 kişide s3 mini var ama bi bnde bu hatayı veriyi virüs olsa dier kişişerden fark yok aynı yerden indiriyorum sorun ne be

S

SDN Okuru

SDN Okuru
"Üzgünüz, ne yazıkki durdu Google Play Store" uyarısı çıkmaya başladı (Telefonum LG E612). Şu şekilde ve ilk denememde düzeldi.

Menü --- Ayarlar --- Uygulamalar --- İndirilenlerden Google Play Store --- Verileri Temizle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARkadaşlar ayarlar uygulama yöneticisine girin yüklenen çalışan falan bölüm var neyse oradan hatalı uygulamanın üstüne uzun basın durdur falan güncelleme leri istemiom tarzı basın azıcık düzeldi şuanlık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun senden htc one kullanıcısıyım az kalsın kalbime iniyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tşk sizin sayenizde düzeldi s3 mini
diğer teknikler işe yaramadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sıfırlanınca herşey siliniyor bunları tekrar geri nasıl kurtarıcam resimler müzikler oyun savelerini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nedeni uygulama silmeniz yada google play storden oyun ındırlrken durmaya zorla dediğinz için böyle bir hat a oluşur 3-5 gün sonra düzelr amatekrar u hatanın olması ıhtımalı war önce tablet yada telefonunuzu güncelleyn güncellemek ıcn net gerekır hala olmuosa ayarlardan yedekle ve sıfrlaya girin en allta fabrıka verlenlerı sfrla dıo ordan tabletı sıfrla deyp sfrlarn sonra hiç bir sorn kalmaz iyi günler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne yaptiysak google storeyi calistiramadik habirebir durduruldu diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sıfırlayın diyosunuzda ben 4 kere sıfırladım yine aynı şey çıkıyo bi kurtulamadım şundan lütfen yardım ediinn ne yapmalıyım yaaa zaten telefon 2 kere bozuldu babam servise götürdü şimdi kesin telefonu elimden alır lütfen yardım edinn!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de play storu karta taşımak istemiştim taşındı ama kayboldu market, sonra kapatıp açtım eski android market geldi, açıyorum kapanmaya zorla diyor, netten play store apk sı indirdim olmadı, ver,leri sildim olmadı telefonu sıfırladım olmadı fabrika ayarlarına çevirdim olmadı sony companionla onar diyorum hata veriyor. ne bok yiyeceğimi sapıttım var mı bi çözümü olan telefon sony xperia arc s lt 18i

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam cihazı sıfırladım yenı e posta acdım herseyı denedım olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bede sıfırladım çok işime yaradı üstelik hiçbir uygulamayı kaybetmedim teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mereba HTC one marka telefonum var ve google play store girmiyo ne yapmam lazım... (

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşları uygulama yöneticisinden google play store ı bulup veriyi sil dedim. sorunum şimdilik düzeldi fakat play store u açamıyorum şuan. tekrar açmak için ne yapmam lazım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende acer ıconıa a100 var bütün uygulamalar durdu dıyor maalesef ....şuşu uygulama durdu dıyor androıd klavyesı duruyor cıhazımda kamera ve tarayıcı kalkmış gözükmüyor 2 kere sıfırladım hard reset attım genede düzelmedı ne yapmalıyım:mellow:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Note 3 var, aynı sorun bende de var daha once uygulama yön den sıfırladım duzelmişti ama artık düzelmiyor cihazı fab ayarlarına aldım gene düzelmiyor. bir türlü giremiyorum, kaç kere sıfırladım, ayrıca uygulama yöneticisine gidince burda google play store görünm,yor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bir sorum olacak ben netten girdim ama dediğiniz yedekle ve sıfırla flan öyle bir şey göremiyorum daha ayrıntılı anlatabilir misiniz? teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
elimde note2 var her dk yapıyor ve telefonun açılışıda degişti

kadirkagan38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bendede aynı sorun vardı ben sıfırladım geçti sıfırlarsan telefonun içindeki herşey silinir (sd kart içindekiler dışında) sd karttakilerin silinmesini istemiyorsan sıfırlarken sd kartı sil seçeneğini işaretlemezsin olur biter dersenki telefonun içinde çok şey var telefondakileri sd karta aktar öyle gerçekleştir işlemini .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya yaptim verileri sifirladim olmuyor fabrika ayarlari na yapsam oyunlar silinir
Fabrika ayar rini yapsam tablet zarar görürmü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bende de aynı hata başladı 4 kez format attım daha destur cihaz açılmadan Bu hatayı alıyorum Her dediğinizi denedim içerik sil vs vs Hala aynı hata uygulama güncelliyor pat durdu açıyorum 4-5 sn geçiyor pat uygulama durdurldu çözümü nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar uygulamalar google playı buluyorsunuz verileri temizleyin bukadar denedim oldu