Google Play Iptal

Bu konuyu okuyanlar

Kerim Gül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar aldığım ürünleri iptal ede ede biriktirdim herhangi bir sıkıntı olurmu.
Bu arada ürünler hala bende Ama lara iadesi yapıldı.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar aldığım ürünleri iptal ede ede biriktirdim herhangi bir sıkıntı olurmu.
Vallaha geri alınıyor diye biliyorum senden yoksa herkes öyle yaparda haberleri olmaz mı bende bir kere mobil bir oyunda iade ede ede oyun içi para elde etmiştim 1 gün içerisinde geri kestiler ve sanırsam iade daha talep edemiyordum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Fark edilmesi halinde sistemi kötüye kullanmaktan Google Play hesabın tamamen askıya alınabilir.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,931

İade mailinde satıcı tarafından verilen faydanın silebileceğine dair bilgi notu var ancak ben şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmadım. Bende ara sıra ödeme iptali yapıyorum ama hakikaten sehven yapılan işlemler.

Kerim Gül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İade mailinde satıcı tarafından verilen faydanın silebileceğine dair bilgi notu var ancak ben şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmadım. Bende ara sıra ödeme iptali yapıyorum ama hakikaten sehven yapılan işlemler.
Peki şuan gerçekten satın aldığım şeyi iade edemiyorum. Politikalarımıza uygun değildir diyor. Me yapmalıyım?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
önce yüklediklerinizin apk dosyasını kaydetmişsiniz sanırım inteernet kapalı iken ve sonra da iade etmişsiniz lol. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

galiba belirli bir süre içinde iade etmelisin.

Kerim Gül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
önce yüklediklerinizin apk dosyasını kaydetmişsiniz sanırım inteernet kapalı iken ve sonra da iade etmişsiniz lol. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

galiba belirli bir süre içinde iade etmelisin.
Geliştiriciyle iletişime geçtim verirse o verir diye düşünüyorum. Neyseki aldığım şeyi harcamadım.