Google play den pc ye apk indirme

Konusu 'Android Uygulamalar' forumundadır ve Granikos tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. eddie dean

eddie dean Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    @beyzabetül Google play uygulaması için kullandığın @Gmail.com uzantılı google hesabın varmı, hesabın eğer yoksa hesap aç. örnek@gmail.com

Bilgisayarına real apk leecher'ı indirdip çalıştırdığında ilk olarak bilgileri isteyen küçük bi pencere gelicek, e-mail kısmına google hesabını, alt kısmına hesabın şifresini onun altınada device id'ni yaz. Number of Records to show kısmını 30 yaparsan iyi olur aramalarda kaç tane sonuç gösterilsin diye söylüyor. Bilgisayarına nereye indireceğini seç sonra save de. Programda arattırıp sonuçlardan birini seçip sağ tuş sonrası seçenekler çıkıyor "download app" işini görecektir.

Bu bilgisayara apk indirme programının, telefonda uygulamalar ile bağlantı kurması/yardım sağlaması gibi bir şey yoturk. Sadece google play'deki uygulamayı real apk leecher aracılığıyla bilgisayara indirip, apk'yi usb ya da bluetooth gibi şeylerle telefona aktarıp kurmaktır. Backup uygulaması ne işe yarar bilmiyorum? Ama konumuz ile alakası yok ister sil ister silme :)
    Yıl 2013 oluyor hala ne paketim ne de kablosuz modemim var malesef :( yoksa usb ile uğraşmak kolay mı :biggrin:

2. beyzabetül

beyzabetül Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    google play hesabım var.ben apk leecher diye o programı telefona indirmişim:)google play hesabımla bilgisiyar üzerınden giriş yapılacağını sanıyordum:)apk leecher progrfamını sadece biligisayara mı kuruyoruz?yani telefona kurmaya gerke varmı?bir de bu apk dosyları telefonda çalışır mı?yani ben playdan program indirmek için sürekli wirelessi olan bilgisayar kullanmak zorunda kalıyordum.

3. beyzabetül

beyzabetül Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    apk leecher programını sağlam nereden indirebilirim.bi yerden indirdim trojanlı çıktı

4. eddie dean

eddie dean Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    beyzabetül Bu real apk leecher bilgisayar programıdır, bilgisayara kur, indir, usb kablo ile telefona at ve uygulamayı kur. APK ler çalışıyor tabi ki.:D telefona program yüklemelik de hiç bir şey yok. Eğer telefon int. paketinden kota gitmesini istemiyorsan ya da ne internet paketin nede kablosuz modemin yoksa böyle yöntemlere başvur.:)

Trojana gelince sağlamı nerde bulunur bilemiyorum anti-virüs kullanmıyorum biz gül gibi geçinip gittiğimiz için bakmıyorum :D

5. beyzabetül

beyzabetül Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    tamam.nerden indirebiirim.link verebilirmisin?

6. Granikos

Granikos Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    mesaj atıyorum

7. beyzabetül

beyzabetül Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    ordan daha önce indirmiştim.virüstotal de trojan gözüktü

8. Granikos

Granikos Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    valla bende virüs programı yok o yüzden indirdim olsun :D

9. empati2001

empati2001 Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    astro file manager ı kur o da apk leri yedekliyor..

10. beyzabetül

beyzabetül Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    virüstotal online virüs tarama.yani virüs programı değil:)
    bu progrmla yukarda anlatılanları aynen yapıyor mu?

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Apk olmadan da google ' ın sitesinden indirmeyi deniyorum,Kısa sürede indirilecek diyor fakat inmiyor !

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyler ALLAH'NI seven biri video çeksin be

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkşlar benımkıde eddide senın dedigini *#*#8255#*#* olmuyor kardeşım google plyaer den telfona hiç birşey gelmıyor yardım arkdaşrl yardıımmmm yardıımmmm[:(

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

pcden usb ile program indirmede telefonun internet mb düşüyor mu?

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefona yüklemio işte onu nasıl yapıcamm

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Kardeşim sen konuyu yanlış anlatmışsın herkezsde başka anlamış gerçei şöyle.
    1:ilk önce telefonu pc ye yani bilgisayarımıza bağlıyoruz.
    2:Bilgisayardan telefonumuza girip android diyoruzsonra da data.
    3:google a apk ler yada hangi oyunu istiyorsanız onu yazıyorsunuz mesela (Subway surfers Beijin apk) yazıp o dosyayı indir diyosun indiriyosun.
    4:eek:rda açık bıraktığımıız telefonun android/data ya girip indirdiğimiz apk dosyasını oraya atıyoruz.
    5:android telefonumuzu veya tabletmizi pc den çıkarıyoruz .
    6:ve son hafıza kartımıza girip android/data ya giriyoruz sonra o oyunun setupu vardır indiriyoruz.

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ikOff bi oyun yukliyemedim :confused1: gecersiz url dio neden cevap verirmisinizz oyun yuklemio gogle player

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ama indirmede hata cıkar ''Hic bir cihazınız yok'' der

19. leanardo

leanardo Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
  20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Internet bagli bilgisiyardan google playden yukledigim oyunlar benim internetimi yer mi?

Sayfayı Paylaş