Google Play 3 Yaşında!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Google Play 3 Yaşında!

Android'in resmi uygulama mağazası Google Play, bugün 3 yaşında girdi. Google Play'in doğum gününe özel indirimli uygulamalar da, Play Store'da öne çıkarıldı.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Facetune bana göre en iyi program o kategoride.

Yahu 3'cü yaşını doldurmuşsun bir sakız parası yani 25 kuruş yapıyorsunda kredi kartı yada innal paypal gibi kartları olmayanlar var '' innal paypal google play storeda geçiyormu bilmiyorum tam '' ve bu insanlarda kredi kartı, innal ve paypal vb olmadığı için alamıyorlar.

Yap şunu bedava isteyen indirsin 25 kuruşlamı zengin olucak :)

Bir yandan da üzüldüm ben para ile satın almıştım İos'da 6 mı 9 liramı neydi yoksa 2,99 muydu tam hatırlamıyorum ama app store yaşını kutlasaydı o uygulamayı bedava yapardı 25 kuruş yerine.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Biri demiş ki "Google Play hâlâ çöp, doğru düzgün uygulama bulamıyorsun"

Ben şöyle yapıyorum: APKMania.co'ya bakıyorum, beğendiklerimi indirip deniyorum, yine beğenirsem silip Google Play'den indiriyorum veya satın alıyorum. Böylece çöplüklerden kurtuluyorum :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Facetune bana göre en iyi program o kategoride.

Yahu 3'cü yaşını doldurmuşsun bir sakız parası yani 25 kuruş yapıyorsunda kredi kartı yada innal paypal gibi kartları olmayanlar var '' innal paypal google play storeda geçiyormu bilmiyorum tam '' ve bu insanlarda kredi kartı, innal ve paypal vb olmadığı için alamıyorlar.

Yap şunu bedava isteyen indirsin 25 kuruşlamı zengin olucak :)

Bir yandan da üzüldüm ben para ile satın almıştım İos'da 6 mı 9 liramı neydi yoksa 2,99 muydu tam hatırlamıyorum ama app store yaşını kutlasaydı o uygulamayı bedava yapardı 25 kuruş yerine.
İnnial geçiyor Facetune candir aldım 25 kuruşa :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İnnial geçiyor Facetune candir aldım 25 kuruşa :)

İşte bende buna sinir oluyorum, 25 kuruş yapıcağına hiç yapma 3 cü yaşını kutluyorsun yap bedavaya herkes indirsin dimi?

25 kuruşa ihtiyacı varmış gibi :D Android kullansam daha fazla sinir olurdum bu duruma :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biri demiş ki "Google Play hâlâ çöp, doğru düzgün uygulama bulamıyorsun"

Ben şöyle yapıyorum: APKMania.co'ya bakıyorum, beğendiklerimi indirip deniyorum, yine beğenirsem silip Google Play'den indiriyorum veya satın alıyorum. Böylece çöplüklerden kurtuluyorum :)

:D Google play store çöp derken google play'e çöp diyorlar yani facetune'u mesela Apksını indirip kurmak yada google playden kurmanın bir zararı yok, app store'a göre google playda sıkıntılı ve gereksiz kısaca çöp çok uygulama var diyor ama facetune gibi uygulamalarda bir problem yok.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Facetune adli uygulamayi daha once satin almistim gayet güzel ve kullanışlı bir uygulama tavsiye ederim