Google Glass Satışları Durduruldu!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Google Glass Satışları Durduruldu!

İddialar gerçek oldu ve Google Glass projesi askıya alındı. Gözlüğün satışları durdurulurken projenin iPod'un babası olarak bilinen Tony Faddell liderliğinde sürdüleceği açıklandı.

kifodayi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tam da İş bankası reklamlarında bunun için app geliştirdiklerini söylemişken durdurulmuş, zarara bak :)

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu reklam politikanızdan nefret ediyorum..Herkese TTnet aldırmamak için yemin ettim sayenizde..Birden başlayıp insanın aklına alan nasıl kapatacağını bilemeden kapatmaya çalıştığım sayfalarla boğuşuyorum.. Lütfen artık bunu yapmayın..Ne para alıyorsanız ne şart koşuyorlarsa yapmayın..Herşey para değil yahu hiçmi müşteri memnuniyeti önemli değil sizde ??

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Haber içeriği yanlış gibi, sanki glass artık gelişmeyecek gibi yazmışsınız. Aksine glass'ın deneme süreci sona erdi. Google X bölümünden ayrılıp yoluna Google'da ayrı bir departman olarak devam edecek ve başına da Tony Faddell getiriliyor. Aksine daha da fazla yatırım yapılıyor, ilerleyen günlerde bunu göreceğiz.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=31156]sdelta[/MENTION] google da tanıdığın mı var ?

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
[MENTION=47121]TMac1[/MENTION] var veya yok seni bağlar mı ? Başka sitelerde yapılan haberlere, google'ın kendi bloglarından yapılan haberlere bak ondan sonra yorum yap.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
@sdelta birader,ben sorumu nazik bir şekilde sormuştum ama cevabın sert olmuş.Biraz daha nazik olabilirdin. Tanıdığın olsun olmasın seninle iletişime geçmem zaten bunun için sadece merak edip sormuştum.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
[MENTION=47121]TMac1[/MENTION] öyle bi yazmışsın ki sen tersliyorsun gibi anladım, yanlış anlaşılma olmuş kusura bakma.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Sorun yok,olay çözüldü :) [MENTION=31156]sdelta[/MENTION]

ComplexHat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Glass için çok çalışmalar yapılıyor ciddi senkronizeler gelecek diyorlar ama bekleyip göreceğiz.

Leop

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bence daha gelişmiş bir şekilde çıkacak, özellikle Atletico Madrid sayesinde baya dikkat çekmişti :)