Google geliştirici hesabının ücretini iki kere aldı

Bu konuyu okuyanlar

girişimciniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cümleten kolay gelsin başlıkta belirttiğim gibi 09.11.2019 tarihinde 25$ karşılığında Google Developer üyeliği aldım fakat bu ücret hesabımdan iki kere çekildi. İadesini istediğimde ise 1 hafta sonra 'Sahte satın alma işlemi yapıldığını doğrulayamadık. Bu satın alma işlemlerini yapan kişi genellikle bir aile üyeniz veya arkadaşınızdır.' bu şekilde mail geldi ne yapmamı önerirsiniz ?
Screenshot_4.jpg

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
bankanla bi görüs. olmazsa google'a telefon acip ögrenebilirsin.. Türkiye'de isler nasil oluyor bilmiyorum ama beni irlanda'dan biri aramisti google developer hesabi icin ve türk'tü arayan kisi. Ancak nasil iletisime gectim hatirlamiyorum. Biraz ugrasip telefon ile iletisime gecmeye calis

girişimciniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iki kere başvuruda bulundum ikisi de reddedildi Google ile nasıl iletişime geçebilirim?

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
direk numaralari bulamazsin. Uygun görürlerse numarani istiyorlar senden ve seni ariyorlar.. bankdan bi sekilde teyit ettirip tekrar yolla. imzali bi sekilde alabilirsen.. Yerinde olsam önce bankayla cözmeye calisirdim. Belki sistemde bi aksikliktan dolayi 1 kere cekildi ya da 2 kere cekildi ama 1 i gitti diger kaldi vs..

girişimciniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yorumunuz için teşekkürler yarın banka ile görüşeyim o halde ama google bu parayı vermeye hiç niyetli görünmüyor birisinden 5kere çekmişler 150tlyi onu görünce şükür ettim