Google Chrome Sürekli Kilitleniyor

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ne alakası var google chromeda eklediginiz herhangi bir eklentinin çökmesinden dolayı çöker , google chrome veya hiçbir tarayıcı geliştirilmiş javascriptinden dolayı çökmez bunun sebebi eklentilerdir , 2. bir sebeb olarak flash veya shockwave uygulamalarının çökmesı ama bu sorun da bellekle alakalı 4 gb ramınız varsa sanmıyorum sorun ayda yılda 1...

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ne alakası var google chromeda eklediginiz herhangi bir eklentinin çökmesinden dolayı çöker , google chrome veya hiçbir tarayıcı geliştirilmiş javascriptinden dolayı çökmez bunun sebebi eklentilerdir , 2. bir sebeb olarak flash veya shockwave uygulamalarının çökmesı ama bu sorun da bellekle alakalı 4 gb ramınız varsa sanmıyorum sorun ayda yılda 1...
Bir yerden doğrusun shockwawe uygulaması çökünce kapanır (you tube oyun başta) 8 gb ram var sistemde cift cekirdek
ama bu aralar çok kasıo kapanıo sürekli sistemde boş yer kalmadı bilgisayarın kasmasıyla aynı orantıda sanırım fakat yandex googleden daha kullanışlı bu sorunun olmasıyla yandexi sevmeye başladım.:cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş sağ köşede anahtara tıklıyorum seçeneklere tıklıyorum sonra google kilitleniyor neden? :(

Sina Okur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar , Google chrome kitlenebilir bu ne chromedan nede pcnin donanımından kaynaklanıyor bu tür sorunlar yazılımsaldır . Çözümü ise çok basittir. Kitlenmelerin nedeni programın başka bir program ile çakışması halinde program kendini kapatır geçiş sağlayabilmek için , adres çubuğuna '' about:conflicts '' yazıp tıkladığınızda karşınıza çakışan bir program çıkar bu program önemsiz ise kaldırın önemli ise güncellemesini yapın sorun ortadan kalkar. İDM yi kapatmanıza gerek yok sonuçta onuda kullanacağınız zamanlar olacaktır değil mi :)