Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Opera'nın yer imleri özelliğini çok beğeniyorum. Bir sekmede kaydettiğimiz yer imlerini sıralı ve istersek klasörler halinde bulabiliyoruz. Tabiki bu Google Chrome'da da var. Ama bence Opera'nın yer imleri görsellik anlamında daha iyi.
Peki Google Chrome'da yer imlerinin görselliğinin daha iyi yapmaya yarayan işe yarar bir tarayıcı eklentisi var mı?
@eronis @Mrtaltg @__kadıköyRAP__ @f.krtl1

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Benden pas Chrome hiç kullanmadığım için bir şey diyemem

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Benden pas Chrome hiç kullanmadığım için bir şey diyemem
Aslında ben en çok Opera'yı kullanırdım. Birkaç gün önce Google Chrome'u yükledim ve son iki yıl içerisinde iyileştirildiğini gözlemledim. :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hemen bakayım. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekleme: Fast Dial güzel eklentiymiş. Ayrıca bir eklenti daha buldum.
Eklentinin adı Lightning Speed Dial. Görünümünü güzel buldum. Anladığım kadarıyla bu eklenti Google Chrome'un görünümünü Opera'nın görünümüne benzetiyor. Lightning Speed Dial

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Pas geçiyorum, Opera kullanmıyorum :)

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Chrome'da ki yer imleri dosya dosya yapılabiliyor bence gayet güzel.Birde hesabın ile giriş yaptıktan sonra yer imlerin geri geliyor.Bence yeterli ve güzel.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Chrome'da ki yer imleri dosya dosya yapılabiliyor bence gayet güzel.Birde hesabın ile giriş yaptıktan sonra yer imlerin geri geliyor.Bence yeterli ve güzel.
Google Chrome'da gmail hesabıyla giriş yapınca yer imleri, ayarlar vb. şeyler otomatik olarak mı senkronize ediliyor?
Yani başka bir bilgisayardaki Google Chrome'da kendi hesabım ile giriş yaparsam ayarlar ve yer imleri gibi şeyler otomatik olarak yüklenir mi?

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Google Chrome'da gmail hesabıyla giriş yapınca yer imleri, ayarlar vb. şeyler otomatik olarak mı senkronize ediliyor?
Yani başka bir bilgisayardaki Google Chrome'da kendi hesabım ile giriş yaparsam ayarlar ve yer imleri gibi şeyler otomatik olarak yüklenir mi?
Resimde gösterdiğim yerde Chrome tarayıcısı için (Google ana sayfasında yaptığımız giriş değil) Google hesabınızla giriş yapabileceğiniz bir yer mevcut.Oradan hesabınız ile giriş yaparsanız yer imleriniz ve ayarlarınız hesabınız ile ilişkilendirilir.Başka bir bilgisayarda,telefonda vb. cihazlarda Chrome'da oturum açarsanız yer imleriniz ve ayarlarınız otomatik olarak eklenir.İyi forumlar :)
Ekran Alıntısı.jpg