Google Chrome açılmıyor, neden? [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum Bildiğim İki Sebebi Var.
Biri Antivirüs Programın Tarama Yapıyorsa O An Chromeun Çalışmasına Engel Olabiliyor. Ama Her Zaman Değil.
Diğeri Chromeda Oturum Açmış Olduğun Hesapta Bir Sorun Yaşamış Olabilirsin. Oturum Bilgileri Silinmiş Olabilir yada Geçmişi Silerken Birden Tarayıcıyı Kapatırsan Olabiliyor. Kaldırıp Kurmaya Gerek Yok. Görev Yöneticisinde İşlemler Sekmesinde Chrome Çalışıyor Gibi Görünüyorsa Onu Kapat Düzelecektir.

Görev yöneticisine giriyorum ancak olmuyor. Diğer neden ise imkansız çünkü geçmişi silmeyi bilmiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Chrome ' un açılmamasının bir sebebide profildir arkadaşlar.
C:\Users\(bilgisayar ismi)\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data
konumundan Default veya (varsa) Default2, 3 hepsini silin daha sonra Default adında yeni klasör açın.
Bu işlem bozulmaya uğramış Chrome kayıtlarının temizlenmesini sağlayacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google Chrome cannot read and write to its data directory:

C:/Users/Burak Şahan/AppData/Local/Google/Chrome/User Data Diyor Nedir Bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome simgesine sag tıkla ... özellikler ...uyumluluk modunda herhangi bir tik varsa kaldır.. acıldığını göreceksiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar Google chrome indirdim fakat iconuna tıklayınca açılmıyor. sildim tekrar yükledim hala açılmıyor ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Chrome iconuna sağ tikla özellikler uyumlulk aşağidaki kutucuklarin hepsinin içini boşalt uygula tamam ben yaptim oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu ne demek? anlamadım?

Profiiliniz doğru açılamıyor. Bazı özellikler kullanılamayabilir. Lütfen profilin bulunduğundan ve içeriğini okuma ve yazma izniniz olduğundan emin olun.

Chrome'u açtığımda bu çıkıyo ve hiçbir siteye giremiyorum :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google chrome ikona tıklayınca adsız sayfa geliyor açmıyor neden olabilir
dün çalışıyordu bugün çalışmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome virüslüydü onun için ana sayfanı yap diye bişey indirdim virüsü siler sandım expoler geldi :( ne yapıcam şimdide chrome kitlendi açılmıyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Söylediğinizi uyguladım ve işe yaradı, bilgi için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım ilk önce guesht hesabını aç google gir açılır sonra kendi hesabına gir guesht hesabını kapa kendi hesabındaki google gir benimki öyle oldu:clap::thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google chrome açılıyor oku öğren
beyler ben google açtım ve farede sağa tıklayın özeliklere gir hedef bul de sonra new chrome ye tıkla sonra google chrome kendi açılcak ondan sonra onu kapatmadan açılıyomu diye deneyin açılıyosa olmuş demektir ben google chrome giriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm kardeş google chorom bende de öyle olmuştu ben çözümü şu şekilde yaptım..google chorome özellikler yani choromun üzerine gel sag tıkla uyumluluk sorununu kaldır yani yanında kutucugu işaretleme ve( GENEL) olan yerde at bölümde bulunan salt okunur İŞARETİNİDE KALDIR SORUN ÇÖZÜLECEKTİR:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
görev yöneticisi nerede ? Ben de araç çubuğundaki Chrome ye basıyorum açılmış gibi ışığı yanıyor ama geri sönüyor..:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi zamanlar google yi kurunca çalışıyordu şimdi çalışmıyor formatan sonra kurup 1 dk bekleyin(google chrome açıp bekleyin)hiç bi siteye girmeden 1 dk bekleyin 2 sekmede açılınca ayarlardan google gore ayar yapın kapatın google'yi ama once format ister onu soyleyeyim
yazan:Rasim Can Arıcı :cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar
Yorumlarınızın hepsini okudum ve uyguladım
Kurmadıgım program kalmadı
ne varsa kaldırdım
yine sonuç yok.
Aklıma güvenli mod a çalıştırmak geldi
chrome önce önerdiginiz program ile kaldırdım daha sonra güvenli modda başlattım
regedit den chrome tarattım ne varsa sildim
sonra chrome yi yükledim
tıkladım açıldı.
uzman biri degilimdir.
ben sorunumu bu şekilde çözdüm nedenmiş bilmiyorum :)
umarım yardımcı olmuşdur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım sen bu hatanın yolunu aynen takip et yani; "C:/Users/Burak Şahan/AppData/Local/Google/Chrome/User Data" 'yı aynen bu klasörleri tek tek aç, hepsini açtığında google chrome'u yeniden aç, açılır bende bazı klasörlerde kilit simgesi vardı, bir de klasörler gizli olabilir, bunu uygula olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yav arkadasım bende hespa acıkken kapattım ama işlemlerde açık gözükmüyor google chrome falan yazmıyor ve açılmıyor bılen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardımmmm ( bbc den doctor who oyunları diye baktım, the doctor and the dalek yoyununa girdim ama cbbc diye bi site ) açılmıyor, bbc den doctor who oyunu oynamak istedim, ama bu oyunlar sadece birleşik krallıkta görüntülenebilir gibi birşey dedi, denetim masasından saat dil ve bölge/bölge/konum değiştir deyip birleşik krallık yapıp denedim olmadı ne yapabilirimmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba aynı sorun benedede olmadı o yüzden nerden biliyim ben niye soruyosun:dil::mrgreen::thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende çalışıyorda görülmüyor başka öneriniz var mı acil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Buldum arkadaşlar tarayıcı korumalarınız varsa kilidini açın o zaman oluyor.benimki upcleaner

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Chrome yi kullanıyordum ve açılıyordu ancak 2-3 gündür tıkladığım halde açılmıyor. Bende silip yandex browseri yükledim ancak aynı sorun onda da devam etti. virüs programımın adı McAfee. Ne yapabilirim lütfen acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sürekli kullandığım chromeye 2 3 gündür tıklayıp açılmama sorunuyla karşı karşıyayım. En sonunda silip yandex i yükledim ama aynı sorun yine devam ediyor ne yapmalıyom acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
www.google.com.tr, normal olarak bilgilerinizi korumak için şifreleme özelliğini kullanır. Chrome, Google sitesine bu kez bağlanmaya çalıştığında, web sitesi alışılmışın dışında ve hatalı kimlik bilgileri gönderdi. Ya bir saldırgan, Google gibi görünmeye çalışmaktadır ya da bir Kablosuz oturum açma ekranı bağlantıyı kesmiştir. Chrome herhangi bir veri alışverişi gerçekleştirilmeden önce bağlantıyı durdurduğundan bilgileriniz hâlâ güvencededir. bu ne demek ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush::blush::blush::blush:dostum bendede şöyle sıkıntı var google chrome önceden googleye girmiyodu sistemi geri yükledim bu sefer oldu sandım yine de olmadı yardım...