Google Chrome açılmıyor, neden? [Çözüldü]

Konusu 'İnternet Tarayıcıları / Web Browser' forumundadır ve Zee tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Zee

Zee Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

- Google Chrome açılmıyor, neden? [Çözüldü]

Google Chrome açılmıyor arkadaşlar. Neden olduğunu bilen var mı?

kurdum fakat iconuna tıkladığımda tarayıcı açılmıyor. Kurlulduğu konuma gttim ordan açmayı denedim yine açılmadı. Kaldırdım tekrar kurdum kaç defa ilk kurlumunda açılıyor kapattıktan sonra chrome simgesine tıkladığımda tarayıcı açılmıyor.... Bunun bir çözümü var mı? PDF dosyalarıda açılmıyor.. Tıklıyorum bekliyorum birşey gelmiyor...

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2016
  2. Zee

Zee Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisi olan yok mu??

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bilgisi olan yok mu??

3. recepkng

recepkng Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pdf ler için adobe reader kurmalısın google choreme yi tekrar kaldırıp farklı bir siteden setupunu indirip kurmayı deneyebilirsin...

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bu bir trojan. boot esnasında aktif oluyor. bazen format atsan bile kurtulamıyorsun. chrome u sil, tekrar yükle yine bişi değişmez. combofix ile tarat, düzelir. bilgisayarı kapatıp açınca yine eskisi gibi olur. kurtulmanın tek yolu, linux tabanlı bir kurtarma programı ile açılışı sağlayıp bilgisayarı taratmak. bit defender rescue cd programını cd ye at, onunla ac,tarat. işlem tamam. formatla filan uğraşmana gerek kalmaz.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

SDN okuru bende de aynı sorun var da bit defender rescue cd programını nerden bulabilirim ya da kurtarma programı?

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende açamıyorum. Lütfen yardım edin. :(

7. tolunay11

tolunay11 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede google chrome açılıyor ama dili değişiyor ikidebir tam türkçe oluyor değişiyor hemen farklı dile

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bendede masaüstündeki simge veya Bilgisayarım/c:/program files/google/chrome/Application oradan chromeyı açı yorum yıne açılmıyor sildim tekrar yukledım yine açılmıyor nedeni nedir acaba ?
    :huh:

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

chrome açılmıyor adome flash playerde sürekli yükle diyor , yüklü olduğu halde ekrana hep aynı uyarı geliyor. 1 aydır çözüm bulamadım yardım lütfen

10. rambo07james

rambo07james Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    revo uninstaller pro ile kaldır kayıt defterindeki dosyaları filan hiçbişiyini bırakmıyor bütün yer imlerini sil kisişel ayarlarını sil kaldır sonra tekrar yükle olmazsa mozilla firefox:D

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

google crohme açılmıyor..tıklıyorum hıc bırsey açılmıor..ayarlara gırıorum orayı da açmıor sorun ne arkdslar?

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ana sayfam acılmıyor beyaz bı sayfa gelıyor ama sekmeye gelınce hersey normal ana sayfayı neyaparsam yapıım beyaz sayfa gelıyor ama hata bıldırmıyor sayfa gorunmuyor yardım lutfen

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya yardım edin google chromu açıyorum açılmıyor

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

pc ye yeni format attım virüs programı henüz kurmdaım arkdaşnki gbi oluyor banada ilk açıldğnda açılıyor sonra açılmıyor

15. dhaa

dhaa Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Bildiğim İki Sebebi Var.
    Biri Antivirüs Programın Tarama Yapıyorsa O An Chromeun Çalışmasına Engel Olabiliyor. Ama Her Zaman Değil.
    Diğeri Chromeda Oturum Açmış Olduğun Hesapta Bir Sorun Yaşamış Olabilirsin. Oturum Bilgileri Silinmiş Olabilir yada Geçmişi Silerken Birden Tarayıcıyı Kapatırsan Olabiliyor. Kaldırıp Kurmaya Gerek Yok. Görev Yöneticisinde İşlemler Sekmesinde Chrome Çalışıyor Gibi Görünüyorsa Onu Kapat Düzelecektir.

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim google acılmıyor ne yapmama lazımmmm acaba

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

chrome açılmıyor ayarlara bile giremiyorum internet yok chrome da sanki diğer tarayıcılar açılıyor lütfen yardım edin

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

dediğinizi yaptım açıldı teşekkürler

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Mozilla ve chromu kaldırdıktan sonra Anti-trojan'la tarama yaptım. Yeniden Başlattım.
    Mozilla ve chromu tekrar yükledim...
    Tamamdır... :thumbup1:

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tşk kardeş denedim oldu

Sayfayı Paylaş