Google Chrome 2 Güncellendi

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Google'ın web tarayıcısında beta sürüm olan 2 serisini takip ediyorsanız, haftalık güncellemeniz burada.

Günden güne yaygınlaşan Chrome için Google ekibi durup dinlenmeden çalışıyor. Bizim geliştirici dediğimiz developer'ın kısaltması olan Dev kanalından güncelleme yapanlar, son olarak 2.0.168.0 sürümüne geçti. Bu güncellemeyle 150'nin üzerinde hatayı onaran Google, aynı zamanda V8 ve WebKit'i de yeni sürümlere yükseltti.
Tam ekran modunda geliştirmeler yapan sürüm, Remote Desktop ve Vista Theme değişikliklerinin de artık uyumlu çalışmasını sağlıyor. Siz de Chrome'un yeni özelliklerini ilk deneyenlerden biri olmak için, son sürümü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
:: Google Chrome 2'yi kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Chrome Dev
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Gorkem

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Explorere Tek geçerim :)

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Chrome 2 'yi geliştiriyim derken stabil sürümü unuttu gitti :p

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Hala Explore savunucuda var demek. :D

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Kullanmıyorum.
Sadece takip ediyorum.

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kullanmıyorum .Kullananada Mani Olmam.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Chrome 1.0 kullanıyorum ve çok çok memmunum. 2.0 a bi geçeyim dedim geçmez olaydım. Hata yaptığımı anladım ve tekrar 1.0 a devam.. 2.0 sürümünün finali çıkmadan kullanmam daha..

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
2 nolu sürümü denedim.Gerçekten tarayıcı baya başarılı olmasına başarılı ama tema sını hiç sevmedim.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
İlk Başta O şaşalı Temalar olmadığı için bana da önyargılı olarak kötü gelmişti :)
Ama Hızını Tattığım zaman Gerçekten Mükemmel :)

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
opera opera opera
var mı rakibi?
yok 1 numara OPERA

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
2 nolu sürümü kullanıyorum. Pek sorun yok geliştirmede olduğu için ara sıra takılıyor ama çok az.

o2hrea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hız konusunda chrome belki iyi olabilir ama daha kendi toolbarı kendisine uygun değil eklentisi yok hiç birşey yapamıyorsun resmen yasaklı kullanıcı gibisin:).

firefoxda herşeyde özgürsün tabi ram hariç onuda programlarla 30kblara düşürüp sorunsuz yaşayabiliyorsun.

explorer acılan pencereleri engellemekde yeterli değil ve arada bir donuyor ama 2.tarayıcı olarak pc de mutlaka bulunması gerekir diye düşünüyorum.

maxthon 2 tavsiye etmem ama 1.6 sürümü 3mb ram yiyor sayfa açtığınızda 5mb ram yiyor ve oyunların arkaplanında açarak internette gezebilir ve pcniz hiç takılmaz oyun varsa pcde maxthon 1.6 bir harika acılır pencere engelleyiciside diğer tüm tarayıcılardan en iyisi..

opera kanım hiç ama hiç ısınmadı dersem yalan olmaz herhalde:)

sonucta tercihim chrome artık kullanmıyorum kullanmayıda düşünmüyorum herşeyde özgürlük için firefox.