Google Adsense Alternatifleri

Bu konuyu okuyanlar

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Allah'ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.
Google Adsense hesabım geçersiz tıklamalar nedeniyle devre dışı bırakılmış. Buna alternatif tavsiyeleriniz var mıdır? Yerli site olması daha iyi olur. Güvendiğiniz, kullandığınız veya daha önce kullandığınız sorun çıkarmayan site tavsiyeleri istiyorum. Şimdiden teşekkürler, baki selamlar...

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
reklamstore.com var buraya 2010 yılında bir soru sormuştum sabit html siteler yani içeriği güncellenmeyen sabit kurulduğu gibi bırakılan siteler kabul oluyor mu diye sormuştum, evet yanıtı verdiler. Bence denemeye değer

hayaletturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adcater var kardes maxgelir var gelirortakları var hepside iyi sirketler umarım yardımcı olmusumdur:)

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hocam,Google'da arama yaparsan geniş kapsamlı makaleler bulursun.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Maxgelir gelirortakları adtriplex... türkiye'de ki en iyi şirketlerden bazıları.Zanox var alman kökenli ama birçok ülkede şubesi var kendisini kanıtlamış şirket.

gribb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizde.com 0,05 TL, iyi gibi görünmese de bence idare eder bir süre.

chuckgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adbrite derim ben. Sitenizde ingilizce makaleler varsa ise kesinlikle infolinks i tavsiye ediyorum

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar adsense hesabı olan baya bi insan var ve herkes ziyaretci sıkıntısı çekiyor eminim.ama hıc dusundunuz mu adsense hesabı olan kısıler bır araya gelse ne kadar ziyaretcı olusturabılecegımız.belkı bınlerce kişi..gusel planlarım var arkadaslar.face ye gelin.face ismi:

mozant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemi’dir. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağları üzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarak ürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürün sayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerinden komisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.
Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir. Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System) kullanarak site kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilir ve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçi çekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu yapmalısınız. Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınız olabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.
Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyemem hemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunu yapabilmek için Google’u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: http://www.googleilekazan.com .
Bu yöntemleri internetten araştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylar alacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz. Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonunda pek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Bir işe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenle internetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; http://www.googleilekazan.com, Hemen Tıkla, Öğren!

Ahcan38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adsense de kazanmanı sağlayacak kadar hit toplayabiliyorsan Satış ortaklığı sistemini özellikle de CPA modelini kullanmalısın bence, CPA sistemi satış üzerinden değilde yönlendirdiğin insanların bir aksiyon (kayıt mail aboneliği anket vb.) gerçekleştirmesi sonucu kazanç elde edebileceğin bir modeldir. Diğer kazanç yolları ve etkili stratejiler konusunda daha detaylı bilgilere www.alternatifkazanclar.com adresinden ulaşabilirsin