Gökyüzünde beliren bir ışık gördüm arkadaşlar... Düşüncelerinizi alayım...

Bu konuyu okuyanlar

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar biraz gülünç gelebilir size ama ben bir şey söylemek istiyorum. Bazılarımız saçma olarak algılayabilir bu ufo saçmalıklarından dolayı. Kesinlikle gerçtek bir olay. Akşam vakti balkondan baktığımda ileride hızlı hareket eden ve bir yıldız gibi parlayan cisim gördüm. Ve bu cisim kendi çevresinde dairesel hareketlerle hızlı bir şekilde hareket edebiliyordu. Bu günkü teknoloji ile o kadar ışığın yapılması doğal ama bu kadar atik hareketler etmesi imkansız. Sonradan ışı sönerek yok oldu. Kesinlikle şundan eminim. Hemde adım gibi. Bir yıldız ve dünyadan bir teknolojik alet değil çünkü atmosferin içinde gerçekleşen bir olay olduğuna eminim. Yavaşça ışığının parlaması, inanılmaz hızla hareket etmesi ve ışığının yavaşça sönerek kaybolması. O kadar meraklandım ki ne olduğu için. Biliyorum belki hayatım boyunca bir sır olarak kalacak bu belkide hiç bir zaman öğrenemicem. Merak işte... Düşüncelerinizi almak istiyorum.

(Aklınıza gelebilecek bütün teorileri ürettim, uydu olması, gök taşı olması, dünyadan birinin yapmış olması, lazer olması... ama emin olun hiç bir şeye uymuyor. Eminim bundan.. )

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Usta o ISS

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Gün içinde atmosfere giren ve atmosfer içinde yanan sayısız gök taşı var. Bir diğer adı ile meteor...
Biraz fikir olabilir sanırım sana.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Yıldız kayması denir. Atmosfere fazla hızlı giren tüm cisimler oksijen ile temasa girdikleri an yanarak tükenirler. Bazıları yere kadar inabiliyor.

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yok kesinlikle meteor değildi. Çünkü yukarı ve aşağı hareket ediyordu hızlı bir şekilde. Yere dik olarak yukarı çıkabiliyordu. Meteor olsa aşağı doğru sürekli bir eğilim olurdu. Ama bu öyle değildi

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Yok kesinlikle meteor değildi. Çünkü yukarı ve aşağı hareket ediyordu hızlı bir şekilde. Yere dik olarak yukarı çıkabiliyordu. Meteor olsa aşağı doğru sürekli bir eğilim olurdu. Ama bu öyle değildi
Drone olmasın

Dünya dışı varlıklar kanıtlanmadı
Ama yüce Allah yaratmış olabilir
Görmek nasip olur belki

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Uzaylıdır selam verip gitmiştir endişelenme. Evrende yalnız olmadığımızı düşünüyorum ufo olabilir ya da göz yanılması yaşamışsındır.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Düşünsenize, bir uzaylı Roadster'i de alıp dünyaya gelse. :p

meraklıkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence uzaylı cin drone içine girip saçma sapan hareket ettirmiştir.:yum::smilingimp::smirkcat:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Roadster manyak araba yav. 0-100'ü 1.9 saniye.
Mikemmel ötesi:D

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
195265.jpg

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Birisi gözüne ayna tutmuş.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
İnsan bazen gördüklerini görmek istediği şey zanneder yeğenim! :D

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
:D tamam güldük eğlendik. Cevaplar güzel. Vala normal konular açınca bu kadar cevap yazılmıyordu. Ama dediğim gibi dron olma ihtinalide yok felaket hızlıydı.acaba uzaylı denenvarlıkları kendimiz gibimi zannediyoruz. :D cem yılmaza güldüm ama .. .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birisi gözüne ayna tutmuş.
Vala sana nedense cevap yazasım geldi. :D gece vakti jupiterin ışığını yansıtmıştır demi

Son düzenleme:

PROKONNESOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar biraz gülünç gelebilir size ama ben bir şey söylemek istiyorum. Bazılarımız saçma olarak algılayabilir bu ufo saçmalıklarından dolayı. Kesinlikle gerçtek bir olay. Akşam vakti balkondan baktığımda ileride hızlı hareket eden ve bir yıldız gibi parlayan cisim gördüm. Ve bu cisim kendi çevresinde dairesel hareketlerle hızlı bir şekilde hareket edebiliyordu. Bu günkü teknoloji ile o kadar ışığın yapılması doğal ama bu kadar atik hareketler etmesi imkansız. Sonradan ışı sönerek yok oldu. Kesinlikle şundan eminim. Hemde adım gibi. Bir yıldız ve dünyadan bir teknolojik alet değil çünkü atmosferin içinde gerçekleşen bir olay olduğuna eminim. Yavaşça ışığının parlaması, inanılmaz hızla hareket etmesi ve ışığının yavaşça sönerek kaybolması. O kadar meraklandım ki ne olduğu için. Biliyorum belki hayatım boyunca bir sır olarak kalacak bu belkide hiç bir zaman öğrenemicem. Merak işte... Düşüncelerinizi almak istiyorum.

(Aklınıza gelebilecek bütün teorileri ürettim, uydu olması, gök taşı olması, dünyadan birinin yapmış olması, lazer olması... ama emin olun hiç bir şeye uymuyor. Eminim bundan.. )

Ben sana onun ne olduğunu söyleyeyim astrofizikte bunun adı "Disko Işıkları" olarak geçiyor, uzaklarda bir yerlerde bir eğlence mekanı var ve bu eğlence mekanının gökyüzüne doğru yaktıkları projektör ışıklar var, bunlar bazen düz olarak git-gel şeklinde bazen de kendi çevresinde dairesel hareketlerle hızlı bir şekilde hareket edebiliyor, çok ender rastlanan bir doğa olayı değil merak etme :DDD

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Dik bayıra çıkan ve inen bir otomobilin farları bulutlara yansımış.

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben sana onun ne olduğunu söyleyeyim astrofizikte bunun adı "Disko Işıkları" olarak geçiyor, uzaklarda bir yerlerde bir eğlence mekanı var ve bu eğlence mekanının gökyüzüne doğru yaktıkları projektör ışıklar var, bunlar bazen düz olarak git-gel şeklinde bazen de kendi çevresinde dairesel hareketlerle hızlı bir şekilde hareket edebiliyor, çok ender rastlanan bir doğa olayı değil merak etme :DDD
Benim yerine sen görnüş gibisin. Var ya kayda değer 1 ya da 2 cevap yazıldı sadece siğerleri çöp. Bu kadar ilgisiz bie milletiz işte.

PROKONNESOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim yerine sen görnüş gibisin. Var ya kayda değer 1 ya da 2 cevap yazıldı sadece siğerleri çöp. Bu kadar ilgisiz bie milletiz işte.

Herkes ilgili olsa ne olacak kardeşim cevap bu zaten, sen hayal ettiğin şeye inanmak istiyorsun sadece, bizler ise sadece senle dalga geçiyoruz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ufo gerçektir uzaylılar var ve amerika uzaylı istilasına insanlığı hazırlamakla meşgul...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hayret dünya düz ay'a ve uzaya gidilmediciler gelmemiş yok uzaya çıkılmadı yok gök kubbe var kimse çıkamaz birisi de osmanlının ay'da üs kurdğunu ondan sonra çöktüğünü hatta bütün tarihi değiştirdiklerini iddia ederd...

PROKONNESOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hayret dünya düz ay'a ve uzaya gidilmediciler gelmemiş yok uzaya çıkılmadı yok gök kubbe var kimse çıkamaz birisi de osmanlının ay'da üs kurdğunu ondan sonra çöktüğünü hatta bütün tarihi değiştirdiklerini iddia ederd...

sorma ya dur uyandırmayalım şimdi bide düz dünyacılar gelmesin

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
O cismi yıllar önce bende gördüm. Cisimden çok hareket eden bir ışıktı. Ben uzaktaki birşeyin ışığının yansınası olarak düşündüm.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Bizim evde de var bi Ufo. Çoktandır çalıştırmadık.